Merénylet Szíriában – autóbombával végeztek Asszad szövetségesévelPPestiSrácok.hu Forró drót 2020 október 22. Autóbombával végeztek Damaszkusz főmuftijával, Sejk Mohammed Adnán al-Afjúnival. Afjúni Bassár el-Aszad szíriai elnök közeli szövetségesének számított – közölte a SANA szíriai hírügynökség, terrorcselekménynek nevezve a történteket.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat
"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben Polbeat
Nagyon súlyos, sötét dolgokról írok - Mező Gábor az első novelláskötetéről, régi és új ügynökökről (PS-videó) Polbeat