Pesti Srácok

szabadstrandok

Levitézlett komcsik frontvonalba állításával készül „korszakváltásra” az MSZP: Korózs és Gurmai 2022-ben tarolásra készül (Karantén-vlog)

Magyar ugar 2021 május 14.
Minden héten vannak ügyeletes bohócok, néha többen is, a Karantén azonban sosem hagyja őket parlagon heverni, így most is örömmel számolunk be az MSZP korszakváltóiról, a régi komcsi Korózsról és Gurmairól, akik jövőre le akarják bontani a NER-t és szép új közös országot terveznek. A szocik itt meg sem álltak, hiszen újra feltették a régen lejárt lemezt és Agárdon buliztak egyet, mellékesen a szabadstrandok védelméről hadováltak egyet ismét. Hiába cáfoltuk meg többször a nagy hazugságokat, hiába nyilvánvaló minden tényeket ismerő ember számára, hogy igazságmagja sincs a mondanivalójuknak, nem hagyják abba. Arról keveset beszélnek, hogy valóban történt visszaélés a Balaton körül is, de az pont a 2000-es évek közepén, a Medgyessy- és Gyurcsány-kormányok alatt történt, amikor tényleg elkótyavetyélték fillérekért az értékeket. De nem csupán a szocik örvendeztettek meg bennünket újabb leleményességgel, hanem Dobrev Klára is, aki viperamosollyal mesélt nekünk arról, hogy ő bizony félti a közvagyont, amelyet majd visszaad a sokak Magyarországának, sőt igazságosságról, szegénységről is előadást tartott, csupán azt felejtette el, ő és kedves férje, Gyurcsány Ferenc hogyan lettek milliárdosok és milyen viszonyban voltak a közvagyonnal. A Karantén ezen kívül Kálmán Olga újabb förmedvényével is foglalkozott, hiszen a független és egyben objektív egykori tévés most ismét a halottakkal kampányolt, hazug és aljas hergelést adva elő a DK-s vezetés nagy örömére. Végül nem maradhatott ki a Momentum sem, akik most a lakásmaffiához hasonlították Böröcz László törvényjavaslatát, amely válasz V. Naszályi Márta szélsőbaloldali polgármester sarcaira, hiszen a javaslat szerint az önkormányzati lakásokat a benne élők kedvezményes áron vehetik meg. A kisemberekért szavakban rengeteget pedálozó balosoknak a valódi tettek sajnos már nem tetszenek, de nem is lepődtünk meg. Nézzétek most is a Karantént!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!