Pesti Srácok

szájer józsef

Politikai Hobbista – Hadházy titokzatos állatorvosi pecsétje és a kutyaszaporítók (Videó!)

PPestiSrácok.hu Magyar ugar 2021 március 25.
Hiteles-e Hadházy Ákos, a mindenhol kormányzati korrupciót szimatoló, önjelölt igazságbajnok, ha ő maga illegális jövedelmet titkol az állam és a hatóságok elől? És vajon kinek állít ki rendszeresen kutyaútleveleket, úgy, hogy ezt országgyűlési képviselőként a mandátuma időtartama alatt nem tehetné meg? Csak nem az állatvédők legnagyobb ellenségeinek, a kutyaszaporítóknak? A Hadházy tevékenységéről szóló rész a Politikai Hobbista szerdai műsorában 10:45-től látható. Az adásban szó volt Szájer József lebuktatásáról, amelyről immár lehullott a lepel: az intézkedő rendőröket egy teljes, profi tévéstáb kísérte, az egység parancsnoka pedig akció közben készségesen referált az újságíróknak. Szó nincs tehát lakossági bejelentésről, csendháborításról, amit hosszú ideig hazudtak a baloldali sajtó hathatós közreműködésével. Miután egy belga tévécsatorna le is adta a felvételt, a napnál világosabban kiderült, hogy titkosszolgálati akció zajlott. Orbán Viktor húzogatta a brüsszeli oroszlán bajszát, ezért levették egy – szivárványszínű – játékosát a sakktábláról. A műsor második félidejében Závodi Gábor zenész, producer volt a vendég, aki hosszú esztendőkön át volt Demjén Ferenc producere, jelenleg Rúzsa Magdi zenei rendezője, de rendszeresen dolgozik többek között Koncz Zsuzsával is. Elmondása szerint, ha az élet minden területén olyan normálisan tudnának egymással beszélni, baráti- és munkakapcsolatban lenni a különböző világnézetű emberek, ahogy ők képesek erre a zenekarokon belül, akkor sokkal jobb lenne a közélet.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!