Pesti Srácok

temetkezés

Hadházy Ákos hazugságok sorával bukott le, halottgyalázó akciója elképesztő károkat okozott a temetkezési szakmának

Magyar ugar 2021 január 21.
Nem Hadházy Ákosnak, és még csak nem is politikai indokkal készült az a videó, amelyet az ellenzéki politikus kegyeletsértő módon nyilvánosságra hozott, hanem egy konkurenciaharc eredménye, amihez Hadházy nem a készítőtől, hanem egyéb úton jutott hozzá – tudta meg a PestiSrácok.hu. Az MTVA-székház pókembere két hete hozott nyilvánosságra egy kisfilmet, amely állítása szerint a szentendrei temető halottasházának hűtőjében készült, és azt bizonyítja, hogy nagy számban halnak meg otthonukban Covid-fertőzésben emberek, akiket már csak egymás hegyén-hátán tudnak tárolni a temetkezési cégek. Kiderült, hogy a kegyeletsértő felvételen látott elhunytak nem koronavírus-fertőzésben haltak meg, a szentendrei ellenzéki vezetésű önkormányzat halottasházában viszont törvénysértő módon, a kegyelet és az emberi méltóság minimumát is nélkülöző módon tárolták a halottakat. A PestiSrácok.hu Pest megyei, a temetkezés szakterületén dolgozó forrása azt mondta, közszájon jár a történet a szakmában. A videót a szentendrei céggel konkuráló egyik fővárosi vállalkozás alkalmazottja készítette, majd több ismerősének is elküldte. Nem tőle, hanem másodkézből került az ellenzéki politikushoz az a videó, amit aztán politikai haszonszerzés céljából használt fel. Így tehát kizárt, hogy a felvétel készítője bármit is mondott volna Hadházynak az elhunytakról, amit pedig a politikus írt, mondott, az megdöbbentette a szakmát. Azt ugyanis minden temetkezésben dolgozó tudja, hogy a járványügyi helyzetben szigorú rendeletben szabályozzák a halottak szállítását, kezelését, a koronavírusban elhunytakat a szabályoknak megfelelően dupla zsákban, piros jelöléssel kell tárolni.

Lehet zsidózni, csak bocsánatot kell kérni érte? – A baloldal kettős mércéje a Fővárosi Közgyűlésben is mattot adott a józan észnek (PS-VIDEÓ)

Magyar ugar 2020 augusztus 27.
Egészen elképesztő az a viselkedés és hozzáállás, amely a baloldali politikusokat jellemzi országosan a primitív módon zsidózó jobbikos országgyűlési képviselőjelölt, Bíró László ügyében. A PestiSrácok.hu stábja a rendkívüli augusztusi Fővárosi Közgyűlésen igyekezett megtudni, hogy Karácsony Gergely főpolgármester, Kerpel-Fronius Gábor momentumos főpolgármester-helyettes és Niedermüller Péter, a DK terézvárosi polgármestere mennyire kel ki a tetűcsúzdázó, judapestező jobbikos antiszemita szavai ellen. Sajnos nincs új a nap alatt: a tolerancia és a szolidaritás bajnokai csak akkor harcos jogvédők, ha kedvük és a politikai széljárás úgy kívánja, a velük szövetséges Jobbik politikusától gond nélkül lenyelik ezeket a gusztustalan szavakat. Vajon mi történt volna, ha ezt egy fideszes politikus követte volna el? Akkor vajon hasonlóan megbocsátóak lettek volna a baloldali potentátok, vagy Brüsszelig futottak volna harsogni? Portálunk tanulságos videót készített, amelyben Kerpel-Fronius Gábor nagyot izzadt, miközben megpróbált kibújni a kérdés alól, és bár nehezen, de végül nemet mondott arra a kérdésre, hogy kettős mércét alkalmaz-e a baloldal. Videónkból kiderül, hogy mennyire hitelesen tette mindezt Kerpel-Fronius, ahogy Karácsony Gergely újabb menekülős kibújási kísérletét is bemutatjuk, végül Niedermüller Péter kacskaringós útjáról, éhségéről és fáradtságáról is beszámolunk. Nézzék meg videónkat!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!