Pesti Srácok

vajda zoltán

Cseh Katalin levezette, hogy a belarusz-lengyel határon balhézó migránsokért is Orbán Viktor a hibás – Szatmáry Kristóf a Karanténvlogban

Magyar ugar 2021 december 11.
Pénteken este Szatmáry Kristóf, fideszes országgyűlési képviselő volt a Karanténvlogban Szabó Gergő vendége. Szalai Szilárd és Dezse Balázs állandó vendégek szokás szerint a elfoglalták helyüket és a srácok így négyen néztek nagyot a XVI. kerületi listázós, szélsőbaloldali Vajda Zoltán eddigi ténykedésén, fenyegetésein, aki Szatmáry Kristóf ellenfele volt az előző országgyűlési választáson, ahol kikapott és most újra megméreti magát. A Karanténvlog nem hagyhatta ki Márki-Zay újabb rettenetes taplóságait sem, aki minden megszólalásával milliókat sért meg és idegenít el magától, miközben kőkemény baloldali mantrát böfög föl. Így tett most is, amikor a magyar óvodásak LMBTQ-érzékenyítése került szóba, amit álproblémának tart a baloldal miniszterelnöke. Ismerjük ezeket a baloldali álproblémákat, ilyen volt a 2015-ös migránsválság is, valamint minden olyan válsághelyzet, amely magyar embereket érintett. A műsorban a magyart a magyar ellen uszító DK-s Arató Gergely újabb undorító uszítása is helyet kapott, melyet ugyancsak nem hagytak szó nélkül a résztvevők, ahogy kapott hideget-meleget Jámbor elvtárs és a szocialista Hiszékeny Dezső is, akik a CSOK-ot becsmérelték, cserében egy zavaros kommunista maszlagot igyekeztek lenyomni a magyar emberek torkán. Végül nem maradhatott ki Cseh Katalin sem, aki belpolitikai, külpolitikai és gazdasági szakértőként is debütált, de a baráti ATV stúdiójában is sikerült zavarba hozni a csaknem ötmilliárdos uniós pénzt zsebre tevő momentumos politikust, aki zavar nélkül hazudott bele a kamerába. Egy dolgot viszont megtudtunk tőle: a lengyel-belarusz válságért is Orbán Viktor a hibás. Megéri megnézni a Karanténvlogot!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!