vezető
Már nem nyomoznak a belügyminiszter ellen lejáratási akciót szervező Jakubinyi Róbert ügyében
Vádemelési javaslattal zárta le a magyar szervezett bűnözés hírhedt alakja, Jakubinyi Róbert ellen indított nyomozást a rendőrség- tudta meg a PestiSrácok.hu. A nehézfiút ezúttal azzal hozták összefüggésbe a hatóságok, hogy Pintér Sándor belügyminiszterrel kapcsolatos dokumentumokat akart az éjszakai életben szintén jól ismert Tanyi Györggyel külföldre juttatni. Információink szerint Jakubinyi a nyomozás során önmagára és megbízóira is terhelő vallomást tett.Teljes lebőgés: a jobbikos politikus percekig nem bírta fölfogni, mit kérdez tőle a műsorvezető (Videóval!)
Egészen hihetetlen jelenetek játszódtak le hétfőn a Hír TV Newsroom című műsorában. A jobbikos Staudt Gábor hosszú percekig nem tudta fölfogni, értelmezni a műsorvezető kérdését. Teljesen lefagyott, majd kínjában a riportert kezdte el sértegetni, minősítgetni. Arra viszont nem válaszolt, hogy ő is bocsánatot kérne-e a pártja által az elmúlt években megsértett zsidóktól és a cigányoktól.Fideszes oldalakat, kormányközeli portálokat blokkol a Chrome bővítménye
Kormánypárti oldalakat tilt le a felhasználók gépéről a Chrome Felcsút 1.0 PropagandaBlokkoló bővítménye, amit a PC World szúrt ki a letölthető alkalmazások között.Soros Magyarország ellen is lobbizott
A liberális milliárdos, Soros György megsokszorozta lobbi-erőfeszítéseit, köztük a szülőhazája, Magyarország egyes törvényei elleni fellépését - írta hétfőn a The Washington Free Beacon konzervatív hírportál.Szándékosan pizzériába hajtott egy autó Párizs közelében, egy kislány meghalt
Gépkocsi hajtott egy pizzériába a Párizstól keletre fekvő Sept-Sorts településen hétfőn, egy kislány életét vesztette, nyolcan pedig megsebesültek, a sofőrt őrizetbe vették - jelentették hírügynökségek. A francia rendőrség egyik névtelenséget kérő tisztségviselője elmondta: egy nyolc éves lány halt meg, amikor a sofőr az útszéli pizzériába hajtott. A rendőrség szerint nem terrorcselekmény történt.Vonának derogál bocsánatot kérni a nyugdíjasoktól, szerinte ő a jó és Orbán a "gusztustalan hergelő"
Továbbra sem hajlandó bocsánatot kérni a nyugdíjasoktól Vona Gábor, aki néhány hete úgy ócsárolta a szépkorúakat, hogy szemeikben gyűlölet van, szájukban szennyvíz folyik. A Jobbik pártelnöke a mea culpát az ATV-nek adott interjúban utasította vissza, aki még mindezt tetézte is azzal, hogy kinyilvánította, szerinte nem neki, hanem Orbán Viktornak kell bocsánatot kérnie a nyugdíjasoktól. "Orbán Viktornak kell bocsánatot kérnie, amiért gusztustalan módon hergeli a fideszes nyugdíjasokat. Én a józan gondolkodású, tisztességes idős emberek nevében követelem, hogy hagyjon fel ezzel a politikával, és fogja vissza a sajátjait" - hergel tovább Vona. Az interjúban a Jobbik vezetője Simicskáról is beszélt, no meg arról, hogy pártja nevében kész bocsánatot kérni a zsidóságtól és a cigányságtól.Pokol és káosz lenne egy háború Észak-Koreával, utána meg még rosszabb következne
Miközben a fél világ lélegzetvisszafojtva figyeli Észak-Korea és az Egyesült Államok – egyelőre – verbális párbaját, a legtöbben elfelejtenek belegondolni, hogy mennyire borzalmas lenne egy háború a kommunista országgal. Azon túl persze, hogy egy háború csak borzalmas lehet. Amerika kétségtelenül különösebb megerőltetés nélkül legyőzné Kim Dzsongunt és rezsimjét, a veszteségeik viszont a politikailag és társadalmilag elviselhetőnél nagy valószínűséggel magasabbak lennének, ami tulajdonképpen jól ismert jelenség a térségben folytatott háborúskodásaik esetében. És amellett, hogy az USA szövetségesei helyrehozhatatlan károkat szenvednének, a „felszabadított” országot sem lennének képesek pacifikálni, újjáépíteni.Ajánljuk még

















