vezető
Végéhez közeledik a Welsz-ügy nyomozása - A vállalkozó politikusok és maffiózók titkait vihette sírba
Hamarosan pontot tehet a több mint három éve húzódó Welsz-ügy nyomozására a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF). Az ügyben pénzmosás, költségvetési csalás, okirat-hamisítás és más bűncselekmények miatt még 2014 tavaszán, a Budapest–Bamako Rally szervezőjeként, illetve az új nemzeti légitársaságként emlegetett Sólyom Airways kapcsán ismertté vált Welsz Tamás rejtélyes halála után indítottak eljárást. A vállalkozó állítólag milliárdos pénzmosások, vagyoneltüntetések bizonyítékait tartalmazó iratokat adott át a hatóságoknak.Masszív Fidesz-vezetést mért a Nézőpont Intézet
Júniusban a teljes felnőtt népesség harminc százaléka támogatta a Fidesz–KDNP-t, így a jövő évi választási kampány főpróbája után is többen szimpatizálnak a kormánypártokkal, mint a többi párttal együttvéve – derül ki a Nézőpont Intézet Magyar Időknek készített, de portálunkhoz is eljuttatott közvélemény-kutatásából. A Jobbik 11, az MSZP 7, a Gyurcsány-féle DK 3, az LMP és a Momentum Mozgalom pedig 2-2 százalékon állnak. Az Együtt, a Párbeszéd, a Fodor Gábor által vezetett Liberálisok, valamint a Kétfarkú Kutya párt egyaránt egyszázalékos szavazóbázist tudhat maga mögött.Újra kihallgatná az ügyészség "Kágébélát"
A PestiSrácok.hu információi szerint július 19-én ismét megpróbálja kihallgatni a Jobbik EP-képviselőjét, Kovács Bélát a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF). A kémkedéssel is gyanúsított politikust költségvetési csalással és magánokirat-hamisítással szeretnék meggyanúsítani az ügyészek, miután az Európai Parlament (EP) ebben az ügyben is felfüggesztette Kovács mentelmi jogát. Legutóbbi kihallgatására Kovács Béla egyszerűen nem ment el."Simicska megszökött a kasszával, a vagyont pedig a Jobbikra fordítja" - Az oligarcha elvárásai a Figyelőben
Simicska Lajos régi és új médiabirodalmának működését térképezte fel hosszú és alapos cikkben a Figyelő, összeállításában a hetilap azokra a kérdésekre keresi a választ, hogy az oligarchában mennyi erő és támogatási kedv van még érdekeltségeinek a működtetéséhez és melyik médium kötődik hozzá hivatalosan vagy informálisan. A Figyelő szerint Simicska alapelve: Erővel kell élni, de ha nincs, akkor is erőt kell mutatni.Újraértelmezett matek a Simicska–Jobbik „koalíció” védelmében
Természetesen a „hiteles tájékoztatás” jegyében, nagyot akart durrantani tegnap a 24.hu a jelenlegi jobbikos plakátmizéria kapcsán azzal összefüggésben, hogy vajon a Jobbik, vagy anno a Fidesz plakátolt olcsóbban. Azonban nagyon úgy tűnik, a nagy erőlködésben alaposan kifogott a matek a komplett Simicska-médián – hívta fel a figyelmet az egyébként is objektivitásukról híres portálokon megjelent cikkekre a 888.hu."A templomba járók is drogoznak" - Juhász Péternél is mélyebbre süllyedtek a bezáratott Auróra liberális pártfogói
Miközben a Soros-istállóhoz tartozó Társaság a Szabadságjogokért szervezet törvényellenesnek kiáltja ki a józsefvárosi Auróra "drogtanya" bezáratását és a szórakozóhely is jelezte, hogy az azonnali bezárásra vonatkozó határozat ellenére nem tesznek lakatot a helyre, az Auróra támogatói is óriási balhét csaptak a VIII. kerületi önkormányzat tegnapi közbiztonsági társadalmi egyeztető fórumán. A liberális, de az Aurórához ezer szállal kötődő civilek ráadásul úgy próbálták megvédeni "főhadiszállásukat", hogy még Juhász Péternél, az Együtt elnökénél is mélyebbre süllyedtek.Simicska szívesebben beszél sütikről, mint Orbánról
Vona Gáborról nem, csak a sütikről volt hajlandó beszélgetni Simicska Lajos az Informátor stábjával. AzEcho TV oknyomozó műsora szeretett volna interjút készíteni a milliárdos oligarchával Veszprémben, ám válaszok helyett Simicska végül ingerülten reagált a riporter kérdéseire és ellökte az újságírót.Ajánljuk még

















