vezető
Gyurcsányék családi cégét is Czeglédy Csaba képviseli – ám a börtönből ez elég nehéz
Jól mutatja, milyen kulcsfontosságú szereplője a balliberális holdudvarnak Czeglédy Csaba szocialista ügyvéd, hogy ő látja el a jogi képviseletét – több MSZP-s és DK-s politikus mellett – Gyurcsányék nagy becsben tartott családi cégének, az Altus Zrt.-nek is. Ám a többmilliárdos kárértékű korrupciós bűnténybe keveredett Czeglédy letartóztatása óta elég nehezen tudja jogilag pátyolgatni a Dobrev Klára által vezetett céget. Így az Altus által portálunk ellen indított személyiségi jogi per mai tárgyalására egy segédjét küldte maga helyett...Putyin-interjúk: Majdnem kiderített valamit az orosz elnökről Oliver Stone - 2. rész
A Putyin-interjúk című négyrészes dokumentumfilm-sorozat második részében is folytatódik Oliver Stone és az orosz elnök látszólag baráti beszélgetése. A folytatásban végre elkezdenek a smúzolásnál komolyabb témákba is belemenni, Stone azonban még mindig cukormázas stílusban próbálja magát Putyin legnagyobb cimborájának beállítani, miközben a biztonságos zónán belül marad. A hosszadalmas udvarlás közepette majdnem kiderülnek fontos dolgok, Stone viszont elrontja ezt is.Előzetesben a korrupcióval gyanúsított ügyész és NAV-os bűntársai
Harminc napra elrendelte csütörtökön a Fővárosi Törvényszék Katonai Tanácsa annak az ügyésznek, három NAV-osnak és egy civil társuknak az előzetes letartóztatását, akik a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) gyanúja szerint információkkal segítettek bűnözőket anyagi ellenszolgáltatásért cserébe. A bíróság indokolása szerint azért volt elengedhetetlen a kényszerintézkedés elrendelése, mert fennáll a tanúk befolyásolásának, bizonyítékok elrejtésének, illetve megsemmisítésének, valamint a szökésnek a veszélye. A gyanú szerint az elkövetett bűncselekményekért az előzetesbe helyezettek akár 16 év börtönbüntetésre is számíthatnak. Mivel a gyanúsítottak fellebbezést nyújtottak be a törvényszék döntése ellen, az előzeteseket elrendelő határozat egyelőre nem jogerős.Igen, van lejjebb! Hitlerhez hasonlította Orbán Viktort a Jobbik parlamenti képviselője
Úgy tűnik, újabb szintet lépett a Jobbik „néppártosodása”, ami a valóságban azt jelenti, hogy most már nem szélsőjobboldal, hanem a szélsőbaloldal jelzőivel, bevett toposzaival gyalázzák a kormánypárti politikusokat. Erre a legfrissebb példát Szávay István, az ellenzéki párt országgyűlési képviselője szolgáltatta, aki az interneten „felcsúti zsebhitlernek” titulálta Orbán Viktort, Magyarország miniszterelnökét. A nácizás idáig a szélsőbaloldal eszköztárába tartozott.Újabb embert vettek őrizetbe a Czeglédy - ügyben
Újabb embert vettek őrizetbe a Czeglédy Csaba és társai ellen költségvetési csalás gyanúja miatt indult nyomozás során, az ügyészség indítványozta a nő előzetes letartóztatását - tájékoztatta a Csongrád Megyei Főügyészség szóvivője csütörtökön az MTI-t. Szanka Ferenc közölte, a gyanú szerint a Czeglédy Csaba által vezetett, munkaerő-közvetítést végző Humán Operátor Zrt. köré épülő bűnszervezet 2013 és 2016 között mintegy 3 milliárd forint vagyoni hátrányt okozott az állami költségvetésnek.Az elhárítás vizsgálja Magomed ügyét
Vizsgálják a hatóságok, hogy fennáll-e még Magomed Dasajev hontalan státusa, továbbá kitér a szovjet emlékművet leöntő magyar aktivista megrendszabályozásának körülményeire is -írja a Magyar Idők.Több mint 420 millió forint landolt a TASZ-nál tavaly Soros Györgytől
Több mint 420 millió forintot kapott tavaly a Társaság a Szabadságjogokért Közhasznú Egyesület (TASZ) Soros Györgytől - írta csütörtöki számában a Magyar Idők.Áll a bál a Jobbik vezette Devecserben – Feloszlatta magát a képviselőtestület
Szerdán délután négy-kettő arányú szavazással feloszlatta magát a devecseri képviselő-testület. A jobbikos Ferenczi Gábor vezette önkormányzatban jó ideje dúlnak a harcok. A városvezető mögül gyakorlatilag kihátrált saját jobbikos csapata, akikkel közösen nyerték meg a választásokat, azóta a város közügyeit előre mozdító döntések helyett a konfliktusok, belső harcok uralták. Az időközi választásokon, amit 120 napon belül ki kell írni, a Jobbik újabb bástyáját veszítheti el.Ajánljuk még

















