vezető
Szabó Bálint: Botka László a bűnözők pártjára állt
Botka László olyan emberekkel veszi körbe magát, akikről ma már teljesen nyilvánvaló, hogy bűnözők. Az ügyvédje, szocialista párttársa már előzetes letartóztatásban van társaival együtt. A károkat összesítve kijelenthetjük, hogy az iskolaszövetkezet ügyben a diákokat 80-120 millió forinttal károsították meg. A Botka vezette városházán magas az egy négyzetméterre jutó bűnözők száma. Mi itt Szegeden azt látjuk, hogy a szocialisták miniszterelnök jelöltjének köreiben olyan emberek vannak, akik vagy már börtönben ülnek, vagy vádlottak egy-egy költségvetési csalási ügyben – jelentette ki portálunknak Szabó Bálint, a Szeviép károsultak képviselője.Tévés nyereményjáték-botrány: csalással gyanúsítanak egy volt TEK-es rendőrt
Csalás miatt gyanúsított meg egy rendőrt a Budapesti Nyomozó Ügyészség (BNYÜ) egy olyan ügyben, ami egy országos televíziós csatorna betelefonálós nyereményjátékát érinti – tudta meg a PestiSrácok.hu. A korábban a TEK állományában szolgáló egyenruhás és ismeretlen társai úgy trükköztek, hogy a műsort felügyelő informatikus mindig előre jelezte nekik, hogy mikor kell hívást indítaniuk a biztos nyeréshez.A vidéki MSZP-sek között sok Czeglédy Csaba-típusú ember van - Lázár szerint lesznek még csúnya szoci ügyek
Jobbikban való befolyásszerzés, hogy Simicska Lajos diszkont áron, napi 260-270 forintért adja Vona Gáboréknak hirdetési felületeit, óriásplakát helyeit, világosan látszik, hogy Simicska befolyásolni kívánja a Jobbikot - válaszolta a PestiSrácok.hu kérdésére Lázár János Miniszterelnökséget vezető miniszter a mai Kormányinfón a parlamentben. A tárcavezető portálunknak nyomatékosította, Simicska cserébe majd kérni fog valamit a Jobbiktól.Orbán: Macron még új fiú az Európai Parlamentben
Macron új fiú, de majd kiismeri magát – reagált Brüsszelben Orbán Viktor a francia államfő korábbi nyilatkozataival kapcsolatban. A magyar miniszterelnök szerint azért nincs egyetértés az uniós tagországok között, mivel a nyugatiak most meg akarnak szabadulni az oktalanul beengedett migránsoktól.Macron a cinikus Kelet-Európát hibáztatja, de újjászületést ígér
Egyes kelet-európai politikai vezetők cinikusan viszonyulnak az Európai Unióhoz, számukra az EU csak arra szolgál, hogy pénzt osszanak szét – nyilatkozta Emmanuel Macron. A franciák elnöke szerint a Brexit is az olcsó kelet-európai munkaerő miatt következett be. Hozzátette, megválasztásával Európa újjászülethet.Fidesz: Az LMP is migránsfalvakat telepítene Magyarországra?
A Fidesz azt kéri az LMP-től, nyilatkozzanak, támogatják-e migráns falvak létrehozását Magyarországon - mondta Hidvéghi Balázs, a Fidesz kommunikációs igazgatója sajtótájékoztatóján. A fideszes politikus kifejtette, egy megdöbbentő, az Európai Parlament zöldfrakciójának vezetőjéhez kötődő új javaslat szerint Kelet-Közép Európában migráns falvakat kellene létrehozni.Meglepetés: Soroshoz köthető szervezetek támogatják a Sick of Waiting mozgalom igazságszolgáltatását
A Sick of Waiting nevezetű toleráns migránsmentő csoport a tökélyre fejlesztette empátiáját, ultimátumot adva az Európai Parlamentnek és beállították visszaszámlálójukat, amely a 0-hoz érve június 28-án, feltehetőleg a világvégét fogja jelenteni. Mármint Európának. És persze szerintük. Ugyanis mint ahogyan azt már megírtuk, nem tudnak többet várni, eljött az ideje hogy az EU országok betartsák 2015-ös ígéreteiket és befogadják 2017 szeptemberéig azt a 120.759 migránst amelyet anno vállaltak. Ha az ember kicsit beleássa magát a dolgokba rájön, nem paranoia a migránsokkal való kegyetlen bánásmód klisé témában azonnal Soros György nevére asszociálni, és nem is alaptalan, a tőzsdespekulánsnak ugyanis ebben az akcióban is benne van a keze.Ajánljuk még

















