vezető
„Az úszósport igenis profi szintre emelhető” – az Iron Lady összefogásra hívja az úszókat a FINA ellen
Hosszú Katinka nyílt levélben kérte az úszókat, hogy szólaljanak fel a Nemzetközi Úszó Szövetség (FINA) világkupával kapcsolatos szabálymódosítása ellen. Levelében arra is kitér, hogy a szövetségben átláthatatlan állapotok és káosz uralkodik, miközben a FINA vezetői csak a saját pénzügyi érdekeiket tartják szem előtt.Százmilliós kenőpénzek, elsikált büntetőügyek - Ítéletre várnak a titkosszolgálat volt vezetői
Július 3-án dönt a Gyurcsány-kormány idején szolgálatot teljesítő, vesztegetéssel vádolt egykori titkosszolgálati vezetők sorsáról a Kaposvári Törvényszék – értesült a PestiSrácok.hu. Galambos Lajos, a Nemzetbiztonsági Hivatal (NBH) volt vezetője és bűntársa terhére azt rója a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF), hogy összefonódtak az alvilág hírhedt alakjával, Jakubinyi Róberttel és évekkel ezelőtt százmilliós csúszópénzekért cserébe elsimították a Pintér Sándor belügyminiszter ellen külföldi lejáratási akciót szervező férfi büntetőügyeit.Merényletkísérlet történt a brüsszeli főpályaudvaron
Merényletkísérlet miatt kiürítették Brüsszel főterét és a város egyik főpályaudvarát, egy robbanómellényt viselő támadót ártalmatlanítottak a helyi sajtó kedd esti első jelentései szerint.Felváltva és egyszerre erőszakolták a migránsok a magyar nőt
Kilenc alkalommal erőszakolt meg három migráns egy 28 éves magyar nőt Németországban még 2016. augisztusában – írja a DailyMail. A bírósági tárgyaláson elhangzott, a támadók az áldozat mobiltelefonjával azt is filmre vették, ahogy megütik, megrúgják és a hajánál fogva ráncigálják az áldozatot.Hiába rockdiszkóztak megint az Oktogonon, a kormány nem olvas a figyelmeztető jelekből - Videó!
Elérkezett a "tettek ideje" - legalábbis azok a civilek szerint, akik szeretik közönség előtt bemutatni személyiségzavaraikat. A hétvégén újabb demonstrációkkal figyelmeztették a kormányt arra, hogy legközelebb akár egy egész zsákutcát is megbéníthatnak, ha nem térnek jobb belátásra. A PestiSrácok.hu kamerája rögzítette a felejthetetlen, stílusteremtő megmozdulásokat, amit akár a tisztelt szervezők a finanszírozó OSI-nak is elküldhetnek a beszámolójuk mellékleteként, mert tagadhatatlan, minden egyes mikroadományként átutalt dollárcent hibátlanul hasznosult.Jogerősen is bűnös csalás miatt az MSZP volt elnökhelyettese, Simon Gábor
Csalás és hamis okirat felhasználása miatt jogerősen is bűnösnek mondta ki Simon Gábort, az MSZP volt elnökhelyettesét a Fővárosi Törvényszék – tudta meg a PestiSrácok.hu. A Welsz-ügybe is belekeveredett egykori országgyűlési képviselőt megrovásban részesítette a bíróság, mivel még 2008 és 2010 között munkaügyi államtitkárként olyan megbízási szerződéseket kötött, melyekkel háromszázezer forintos kárt okozott a magyar államnak.Elkapták a rendőrt megütő CEU-s provokátort
Gyanúsítottként hallgatta ki a Budapesti Nyomozó Ügyészség azt a férfit, aki az április 4-ei, Parlament előtti CEU-párti tüntetésen megütött egy rendőrt. Bár az esetről videófelvétel is készült, a férfi nem tett beismerő vallomást. A CEU-tüntetések kapcsán összesen négy büntetőeljárás folyik rendőrök bántalmazása, megdobálása miatt.Simicska egyre szerelmesebb a Jobbikba: Vonáék napi 260 forintért kaptak óriásplakátokat az oligarchától
"A Jobbik által hónapokon keresztül kommunikált, mintegy 2200 plakáttal szemben a párt legalább 3500 plakátot és hatszáznál több citylight posztert és hirdetőoszlopot használ" - állítja Kósa Lajos. A plakátbotrány miatt létrejött, az államfő által visszaküldött törvénytervezetről dönthetnek majd a képviselők pénteken, mely egyetlen napirendi pontja lesz a Fidesz-frakció által kezdeményezett rendkívüli parlamenti ülésen. A kormánypárt szóvivője, Halász János lát arra most lehetőséget, hogy meglegyen a kétharmados többség és elfogadja a plakáttörvényt a parlament.Ajánljuk még

















