vezető
Ahol melegek és nők is prédikálhatnak - Megnyílt az első liberális mecset Németországban
Németország megnyitotta az első liberális mecsetét – adja hírül a DailyMail.com, ahol a női, férfi, siíta, szunnita sőt akár meleg muszlimok is együtt imádkozhatnak, és senkinek nem kell burkát viselnie. Az Ibn Ruchd-Goethe imaház egy evangélikus templom harmadik emeletén kapott helyet. Seyran Ates, nőjogi aktivista, aki nyolc éve küzd egy liberális muszlim mecset létrehozásáért úgy nyilatkozott, ez egy megvalósult álom.Soros „kiszervezte” a médiához a balliberális ellenzéket támogató, negatív politikai kampányt
Soros György egész európai hálózata az egymás közti pénzelosztásra épül – állapította meg a Tűzfalcsoport –, az összegeket nagyrészt nem az adott országban költik el, hanem továbbküldik máshová. A blog alaposabban megvizsgálta a budapesti Nyílt Társadalom Intézet Alapítvány által mozgatott pénzeket is, melyekkel Soros György szinte csak az ellenzéki médiát és a kormány lejáratását támogatja.Schmidt Mária: 1989. június 16-án eltemettük a Kádár-rendszert - Videó és galéria az Egy szabad országért fesztiválról!
Nem az az érdekes, hogy 1989. június 16-án az állampárt a háttérben hogyan próbálta meghekkelni a rendszerváltást, hanem az, hogy mi történt aznap, hogy 1989. június 16-án eltemettük a Kádár-rendszert - jelentette ki a PestiSrácok.hu-nak Dr. Schmidt Mária történész, a Terror Háza Múzeum főigazgatója, az 1956-os Emlékbizottság társelnöke a pénteki Egy szabad országért fesztiválon. Schmidt Mária hangsúlyozta, 1989. június 16-án Orbán Viktor olyan beszédet mondott, ami minden mást elhomályosít. "Orbán Viktor a régióban elsőként mondta ki, hogy a szovjetek vonuljanak ki Magyarországról. Ez mindent megváltoztatott. Az, hogy őt nem vitték el és a téren nem vertek meg, vagy mészároltak le mindenkit, nyilvánvalóvá tette, hogy a Kádár-rendszernek vége van" - mondta Schmidt Mária. Szikora Róbert, az R-Go frontembere a fellépés előtt arról beszélt kameránknak: bárhol is járt a világban, mindenhol hallottak a magyar forradalomról, hogy micsoda srácok élnek, éltek ebben az országban.Vona keresztfia szerint Soros szervezetei „magas színvonalú”, „pótolhatatlan munkát” végeznek
Bár 2014-es választási programjában még „sáskahadnak” titulálta a Soros-féle „civil” „jogvédő” szervezeteket a Jobbik, mára a párt teljes, 180 fokos fordulatot végrehajtva egyre többször áll ki nyíltan az amerikai pénzügyi spekuláns felforgató tevékenységet végző szervezetei mellett. A legfrissebb példát a Jobbik szolnoki elnöke, Vona Gábor keresztfia szolgáltatta, aki olyan dicshimnuszt zengett Soros „pótolhatatlan” szervezeteiért, amely a balliberális politikusoknak, médiamunkásoknak is becsületére vált volna.Ajánljuk még

















