vezető
Az MSZP szerint Soros civiljeinek kormányellenes tevékenységei részei a demokráciának - Hollik vs. Molnár PS-Villámvita!
Lendvai Ildikó leegyszerűsítve mondta, hogy a magyar ellenzéki pártok Soros-pártiak, az igazság az, hogy az MSZP a demokrácia és a szólásszabadság pártján áll és amennyiben ezek az értékek összeférnek Soros György tevékenységével, akkor természetesen a Magyar Szocialista Párt is egyetért az üzletemberrel - jelentette ki a mai PS-Villámvitában Szarvas Szilveszter kérdésére Molnár Zsolt, az MSZP országgyűlési képviselője, a parlament nemzetbiztonsági bizottságának elnöke, aki Hollik István KDNP-s honatyával szócsatázott. A szocialista politikus egyértelműsítette, Soros György kormánybírálatai, tevékenysége is részei a demokráciának. Hollik István minderre úgy szúrt vissza, hogy a magyar baloldal azért áll Soros mellett és a migráció mellett, mert ettől új szavazókat remélnek.Simicska Lajos bekebelezte az Indexet
Megszerezte az Index.hu Zrt. száz százalékos tulajdonrészét Simicska Lajos egyik cége, amelynek a Magyar Nemzetben és a Hír TV-ben is érdekeltsége van. Vagyis hiába tagadták tavaly nyár óta, hogy Simicskának opciós joga van a portálra, ez most be is bizonyosodott. Sőt, kiderült: az Orbán ellen bosszúhadjáratot folytató oligarcha már 2014 februárjában aláírta Spéderékkel az opciós szerződést, tehát azóta befolyása volt a balliberális lapra. Az Index kiadójának új igazgatóságában fölbukkan Simicska unokaöccse, Nagy Ajtony Csaba, és a régi, balliberális TV2 egykori vezérigazgatója, Kereszty Gábor. Újabb fokozatba kapcsolhat Simicska Lajos őrületbe hajló bosszúhadjárata. Miután az oligarcha a közelmúltban arról értekezett, mennyire szimpatizál a Jobbikkal, az az érdekes helyzet is előállhat, hogy az egykori radikális párt szócsövévé válik a balliberális Index.Lázár: Ha Soros pénze nem szégyen a milliárdos civiljeinek, akkor a bevallás se legyen az
A civiltörvény semmiképpen sem bélyegzi meg a Soros György által támogatott hazai civil szervezeteket, ez egy átláthatósági törvény és arról van szó, hogy aki Magyarországon a közéletben részt vesz, az terítse ki a lapjait az asztalra - jelentette ki a PestiSrácok.hu kérdésére Lázár János Miniszterelnökséget vezető miniszter a mai Kormányinfón. Egyértelműsítette, ha a Soros által finanszírozott szervezeteknek nem szégyen zsebre tenni a pénzt, akkor a támogatás bevallása se legyen szégyen. "Nem a véleménynyilvánítási szabadságukat akarjuk elvitatni, nyugodtan mondjanak véleményt, de akkor legalább tudjuk, hogy milyen lobbi áll mögöttük" - fogalmazott a tárcavezető.Amerikai és osztrák szerverekre küldi szimpatizánsai személyes adatait az LMP és a Liberálisok
Úgy tűnik, elég komoly adatgyűjtési botrányba botlottunk. A PestiSrácok.hu által megkérdezett informatikai szakértők szerint az LMP internetes tagtoborzó kérdőíve egy olyan Google-eszközt használ, amely Egyesült Államokban működő szerverekre továbbítja a jelentkezők személyes adatait. Fodor Gábor liberális pártja szintén a csatlakozók személyes adatait küldi tovább Ausztriába, de az ő esetükben sem kizárt, hogy az adatok a tengeren túl landolnak. Az adatvédelmi hatóság elnöke, Péterfalvi Attila a konkrét esettől függetlenül, általánosságban elmondta: mivel az Egyesült Államokban nincs biztosítva a személyes adatok védelme, ezért azokat jogsértő oda továbbítani. Az LMP-s Ungár Péter tagadja az adatok külföldre juttatását, de válaszában annyira személyeskedik és terel, hogy az már önmagában gyanús.Volt megyei elnöke beszólt Vonának: „Papírtigrisek, Soros v…ból kibújt gyökerek” tüntetnek a CEU-ért
Míg a Jobbik kiállt a hazai jogszabályok alól mindenáron kibújni igyekvő Soros-egyetemért tüntetők mellett, a párt korábbi Veszprém megyei elnöke, egyben pápai elnöke, aki jelenleg a Veszprém megyei közgyűlés tagja, durván nekiment „a Soros v…ból kibújt gyökereknek”. A szélsőjobboldali politikus nem válogatott a becsmérlő kifejezések között, amikor a közösségi portálon közzétett bejegyzésében a CEU-t védő tüntetőket minősítette. Orbán Imre nem először fogalmazza meg kendőzetlenül kritikáit.Pitiáner csalás miatt nyomoznak az Együtt antikorrupciós élharcosának ügyében
Csalás gyanújával nyomoz a rendőrség az Együtt ferencvárosi képviselőjének roppant kínos parkolási ügye okán; a PestiSrácok.hu információja szerint a visszaélést a Juhász Péter-féle párt rendre korrupciós vádakat hangoztató szakszóvivője és önkormányzati képviselője, Baranyi Krisztina által használt gépjárművel követte el az egyelőre „ismeretlen tettes”. A kerületi vagyonkezelő által tett feljelentésből pitiáner trükközés rajzolódik ki: az autóra ingyenes parkolási engedélyt kértek a kerületbe, ám az azt lehetővé tevő helyi lakcímre csak az a engedély kiváltásának idejére jelentkeztek be, s a "kiköltözés" után is ingyen parkolt a családi autó. A politikus viszont azt állítja, ő bejelentette a változást és nem érti az egészet.Ajánljuk még

















