vezető
Toroczkai látja, de a Jobbik nem: „Ha a Soros-erők hatalomra kerülnek, akkor a magyarságnak vége”
Szávay István attól retteg, hogy őt is elviszi majd a diktatórikus Orbán-rezsim – ez a jobbikos politikus leveléből derült ki, amelyet Borbély Zsolt Attilának, a párt egykori nemzetpolitikai kabinetvezetőjének írt. Szávay azzal próbálta mentegetni a Jobbik CEU-ügyi ámokfutását, hogy nem is követtek el árulást, Orbánék viszont jobban fenyegetik a magyar szabadságot, mint Gyurcsány vagy Soros, és valójában a Fidesz a kommunista utódpárt. Borbély erre azt válaszolta: „Ha most a baloldal, ha úgy tetszik, a Soros-erők hatalomra kerülnek, akkor a magyarságnak vége, ez ennyire egyszerű”. Hozzátette: ezt Toroczkai László, a Jobbik alelnöke is pontosan látja, Szávay viszont nem.Uj Péter kínosan magyarázkodva állítja, hogy bármikor leszavazhatják a Soros-féle delegáltakat
A Soros György emberének titulált két külföldi igazgatósági tag egyáltalán nem szólhat bele a 444.hu szerkesztésébe, ha mégis megtennék, akkor meg simán leszavaznák őket - állítja Uj Péter, az ellenzéki lap főszerkesztője a vicceskedőnek szánt, de sokkal inkább izzadságszagúra sikerült magyarázkodásában. A múlt héten a Ripost hívta fel a figyelmet arra, hogy immár két, a Soros-hálózat legbelsőbb köreihez tartozó külföldi is helyet foglal - aláírási joggal - a 444.hu kiadójának igazgatótanácsában. Uj Péter egyébként arra is büszke, hogy a Soros-féle szervezetek mellett a holland jótékonysági lottóalap, Svájc és Svédország állami fejlesztési alapjai is támogatják a “befolyásolhatatlan, zsarolhatatlan és a rendszeren kívül álló" csapatát.Közeledik az úszóvébé: minden idők legerősebb magyar bajnoksága következik
Minden idők legerősebb magyar bajnoksága következik - mondta Dr. Sós Csaba, a magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya a szerdán rajtoló, Debrecenben megrendezett OB-val kapcsolatban. A Duna Arénában megtartott sajtótájékoztatón Kapás Boglárka úszóklasszisunk az önkéntesek munkáját és odadását emelte ki.A Soros melletti kiállás volt az utolsó csepp a pohárban: kilép a Jobbikból a pomázi elnök is
Csak nem akar lezárulni a kilépési hullám a balra tolódó, George Soros mellé fölsorakozó Jobbikból: ezúttal a pomázi elnök, Sarkadi Attila jelentette be, hogy minden tisztségéről lemond, és kilép a pártból – értesült a PestiSrácok.hu. Neki sem a néppártosodással volt problémája, hanem az elvtelenséggel, a teljes értékvesztéssel. Az utolsó csepp a pohárban, persze, nála is a CEU-ügy volt, amelynek során szerinte a Jobbik elvtelenül megalkudott az ellenséggel a szavazatmaximalizálásért. Sarkadi Attila kilépésének a súlyát növeli, hogy az ő irányításával Pomázon kiemelkedően jól teljesített a Jobbik: ő maga például 2014-ben legyőzte fideszes riválisát, és önkormányzati képviselő lett a településen.Egy jogászprofesszor és egy üzletember is csatlakozott Soros György és a diákdiszkó furcsa szövetségéhez
A „nép”, vagyis az Oktogonon diszkózó fiatalok és jelentős részben külföldről ideutaztatott vendégtüntetők után újabb bírálók mentek neki Orbán Viktornak. Ezúttal egy jogászprofesszort és egy üzletembert hordoz körbe véres kardként a balliberális sajtó.Ajánljuk még

















