vezető
Lovas a Polbeatben: Átvették az ellenzéki pártok szerepét az erőszakra uszító balliberális médiumok
2010 óta periodikusan meg akarják buktatni az Orbán-kormányt, hol külföldi segítséggel, hol Soros György pénzén, de mindig antidemokratikusan és antidemokratikus eszközökkel, mert demokratikusan nem tudják - jelentette ki a PestiSrácok.hu Polbeat című adásában Lovas István publicista, a Magyar Idők, a Magyar Hírlap, a Demokrata, az Echo TV és a Karc Fm népszerű munkatársa. Hozzátette: a balliberális médiumok erőszakra uszítanak, de a Médiahatóság nem csinál semmit.Merre tovább Ferencváros? Nehéz lesz kimászni a gödörből
Hatalmas gödörben van a Ferencváros labdarúgó-csapata, amelynek edzője, Thomas Doll láthatóan elveszítette a fonalat. A német mester az elmúlt hónapokban tiszteletbeli magyar szakemberré vált, kifogáskeresésben, felelősség-elkenésben lesüllyedt a szakmához. A Fradi meg már csak az ötödik.Ordítsatok!
Mint a fába szorult féreg. Ne maradjatok csendben! Üvöltsétek ki tehetetlenségetek fájdalmait, mert másra úgysem tellene.Orbán Viktor: "Egy döntő összecsapás kezdődik"
A migrációt tartja a konfliktusok középpontjának Orbán Viktor miniszterelnök, aki a Kossuth Rádió Vasárnapi Újság című műsorában kijelentette: ha a magyar emberek biztonságáról van szó, akkor nincs pardon. Értékelése szerint ma egy kampányfőpróba zajlik Magyarországon, ez kavarta fel az állóvizet és "töltötte meg ricsajjal a nagyhetet".A Jobbiknak annyi? Saját szimpatizánsaival került szembe Vona
Borbély Zsolt Attila, a Jobbik egykori nemzetpolitikai kabinetvezetője szerint Vona Gábor mostani politikájával a baloldal szavazóbázisát szeretné megnyerni, ezzel viszont szembekerül szimpatizánsaival. A politológus az M1 aktuális csatornán arról is beszélt, kimeríti a nemzetárulás fogalmát, hogy a Jobbik nem szavazta meg a kvóták elutasításáról szóló alkotmánymódosítást.Húsvét a terrorizmus és békétlenségek árnyékában – Interjú Márfi Gyula veszprémi érsekkel
Sötét időkben köszönt ránk a kereszténység legnagyobb ünnepe itthon és Európában egyaránt. Európai nagyvárosokban, Londonban vagy Párizsban két terrortámadás között remélnek egy lélegzetnyi békét. Rómában páncélozott katonai járművekkel, és géppuskás katonákkal őrzik a tereket, sétáló utcákat és a templomokat – hátha ők lesznek a következők, hiszen a kereszténység központjának szívébe tőrt döfni éppen a feltámadás ünnepén bizonyára a legnagyobb diadal volna a szélsőséges dzsihadistáknak. Márfi Gyula veszprémi érsek szerint ismétli magát a történelem és újra a keresztényüldözés időszakát éljük. Európában az ultra liberálisok és az ultra konzervatívok együtt támadják a keresztény értékeket, aminek a következménye az, amit magunk körül látunk. Európa krízisben van. De a húsvét üzenete a keresztény ember számára az, hogy a feltámadás győz a halál felett.Ajánljuk még

















