Nem szól tovább Németország és Amerika hangja TörökországbanPPestiSrácok.hu Forró drót 2022 július 1. Törökországban ideiglenesen felfüggesztették a Deutsche Welle (DW) német nemzetközi közszolgálati csatorna, valamint az amerikai Voice of America (VOA) amerikai kormányzati műsorszolgáltató internetes oldalait, amiért a török műsorszolgáltató hatóság (RTÜK) szerint egyik külföldi szolgáltató sem rendelkezik a megfelelő engedéllyel a törökországi működéshez.
Német KSH: már többen költöznek Németországból hazánkba, mint Magyarországról a németekhez Forró drót június 5. A német statisztikai hivatal adatai szerint már többen költöztek Németországból Magyarországra, mint fordítva.
Önkormányzati korrupciós botrány: sorra letartóztatta a politikusokat a nyomozási bíró Forró drót június 4. Az ügyészség indítványainak jelentős részét elfogadva ma hat gyanúsított politikus esetében is elrendelték a letartóztatást, miközben kettő politikus szabadlábon védekezhet tovább. Újabb fordulóponthoz érkezett az úgynevezett parkosítási korrupciós botrány, miután ismert önkormányzati, illetve volt országgyűlési képviselő politikusok sorsáról döntött a nyomozási bíró.
A kínaiak nem kértek a Tisza-kormány vezette új Magyarországból Forró drót június 4. Inkább Spanyolországban húzzák fel az új gyárukat.