Pesti Srácok

züllöttség

Lépéshátrányban a piacon a züllött RTL, ezért ismét legalja ingyencirkuszt kínálnak, hogy visszaszerezzék a nézőket – Karanténvlog

Ps TV 2023 december 9.
Már nem piacvezető a korábban RTL Klub-ként ismert csatorna, akik ismét a devianciát tűzték zászlajukra a nézettség növelésének érdekében. Korábban a szexuális abúzusokban bővelkedő valóságshow-kkal igyekeztek nézőket szerezni, most az egymást pépesre verő celebek bokszmeccseivel próbálnak meg eredményt elérni. A következmény ugyanaz: értékek sehol, ingyencirkusz annál több, ami mellé azért igyekeznek egy kis elfogult politikai állásfoglalást is bevinni, biztos, ami biztos. Az RTL fennhangon beszél a toleranciáról, elfogadásról, a függetlenségről és az emberi jogokról, de amikor bevételt akarnak szerezni, akkor sutba dugják a szép elveket és semmi más nem számít, csak a szemük előtt felvillanó dollárjel. Legújabban a Sztárbox című, régi időkből leporolt műsorukat vették elő, amelyben úgynevezett celebek verik szét egymást a ringben, eszméletlen és saját vérükben fetrengő vesztesek mellett ordítoznak az adrenalintól megrészegült győztesek, ezt pedig mintaként rakják a magyar emberek elé. A boksz sokak számára érdekes sport, de azt konkrétan sportolók űzik, olyan emberek, akiknek ez a hivatásuk. De filmekben szereplő színészek, közéleti szereplők felhasználása, ingyencirkusz a nézettségért, ez az igazi RTL, ez az, amit tőlük várhatunk. Értékek, hagyományok? Ugyan már! Fertő, deviancia, erőszak és liberális agymosás. Valami sosem változik, ilyen az RTL is. Mocskosabb, mint valaha.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!