Pesti Srácok

Csárdi Antal szerint sértő a csirkefarhát hatósági beárazása (VIDEÓ!)

Csárdi Antal szerint sértő a csirkefarhát hatósági beárazása (VIDEÓ!)

Márki-Zay Péterrel kampányolt a belváros LMP-s országgyűlési képviselője, Csárdi Antal nemrég a Deák Ferenc téren, ahol elmondta, hogy szövetségük nem akarja megszüntetni a 13.havi nyugdíjat, bár korábban a miniszterelnök-jelöltjük ennek ellenkezőjét sugallta. Csárdi továbbá elmondta, hogy a csirkefarhát hatósági beárazásakor szekunder szégyent érzett, ugyanis mélyen sértőnek érzi. Felvetésünkre, miszerint csirkefarhátból remek húslevest lehet készíteni azt mondta: „Nagyon csodálkoznék azon, ha a magyar társadalomnak bármilyen része azt mondaná, hogy csirkefarhátból akar húslevest csinálni. Szövetségese, az első kerület Párbeszédes polgármestere, V. Naszályi Márta ellen indított köz okirathamisítást pedig politikai indíttatásúnak véli.

Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról
Ajánljuk még

Egy politikus fiaként nekem kétszer annyit kell teljesítenem, mint az átlagnak – Portrébeszélgetés Hoppál Hunorral (VIDEÓ!)

‎PS Riport 2023 február 25.
Beleszületett a politikába, hiszen édesapja a Fidesz országgyűlési képviselője, kultúráért felelős kormánybiztos, ennek ellenére őt a média most sokkal jobban izgatja, mint egy esetleges politikai karrier. Bár sokan azt gondolhatják, hogy éppen a családi háttér miatt számára az akadályok könnyebben átugorhatóak, éppen ellenkezőleg: mindig többet kellett teljesítenie másoknál. Ahogyan a politika iránti érdeklődését, úgy a zene iránti szeretetét is a családból hozza, ha teheti, zongora mellett kapcsol ki. Pécsett született, de tanulmányait már Budapesten végzi, és most úgy látja, hogy a jövőre vonatkozó elképzeléseit itt tudja majd megvalósítani a későbbiekben. A PS Portrék e heti műsorában Hoppál Hunorral, a Grund című műsorunk műsorvezetőjével beszélgettünk.