Pesti Srácok

Deutsch Tamás: megvannak az induláshoz szükséges jelölések

null

A Fidesz valamennyi képviselőjelöltje alig néhány óra alatt összegyűjtötte a június 9-i választásokon történő induláshoz szükséges ajánlásokat – jelentette be a Fidesz–KDNP európai parlamenti (EP-) listavezetője vasárnap, a párt közösségi oldalára feltöltött videóban.

Deutsch Tamás azt mondta: valamennyi önkormányzati képviselő- és polgármesterjelöltjük, vármegyei listájuk, főpolgármester-jelöltjük, illetve az európai parlamenti listájuk megkapta a támogató ajánlásokat. A politikus köszönetet mondott a sok százezer támogatónak, hogy lehetővé tették, hogy az országban elsőként valamennyi jelöltjük összegyűjtse az induláshoz szükséges ajánlásokat. Deutsch Tamás kiemelte, hogy a 2024-es EP-választás minden idők legnagyobb téttel bíró EP-választása lesz.

– fogalmazott a politikus. Úgy folytatta: támogatták Brüsszel háborúpárti álláspontját, az illegális migrációt, Brüsszel genderideológiai őrületét.

PestiSracok facebook image

– mondta Deutsch Tamás.

– jelentette ki. Közölte azt is: szembeszállnak a genderideológiai őrülettel.

– hangoztatta a politikus. Deutsch Tamás köszönetet mondott több mint ötvenezer aktivistának, akik az ország 1200 településén közel tízezer helyszínen dolgoztak és dolgoznak továbbra is. Az induláshoz szükséges jelölések megvannak, ezek után is mindenki támogatását várják, hiszen mindenkivel szeretnének beszélni, és szeretnék felerősíteni a magyar polgárok békepárti hangját és álláspontját – emelte ki a Fidesz–KDNP EP-listavezetője.

– zárta videoüzenetét a politikus.

Forrás: MTI; Fotó: videókivágás