Pesti Srácok

Schilling Árpádné Sárosdi Lilla: „Ez tiszta náci retorika!”

Schilling Árpádné Sárosdi Lilla: „Ez tiszta náci retorika!”

„Ordítani szeretnék felháborodásomban” – közölte Schilling Árpád „fehérnépe”, Sárosdi Lilla színésznő az ATV Egyenes Beszéd című műsorában kedden. Majd továbbképzést tartott a művészet proletárforradalmi felhasználását illetőleg is. Utalást tett arra, hogyha netán művészetével, a tehetségével nem sikerül megbuktatni, bitófára juttatni Orbán kriptonáci diktatúráját, akkor más eszközökhöz fog folyamodni. Mondjuk, ami éppen a keze ügyébe kerül.

– jelentette ki kedd este az ATV Egyenes Beszéd című műsorában Schilling Árpád felesége, a művésznő.

PestiSracok facebook image

– hangoztatta a proletárművésznő, aki Schilling Árpád felesége. Az ügy előzménye, hogy Pócs János kormánypárti országgyűlési képviselő bronzvasárnapon közösségi oldalán posztolt egy fényképet, amelyen egy disznóvágásnak örvendő társaság látható a megpörzsölt, feldolgozásra váró állat tetemével. Az állatra az „Ő VOLT A SOROS!!!” feliratot írták. Sárosdi Pócs Jánosról úgy véli,

A művészúr felesége, a művésznő sajnálkozását fejezte ki amiatt, hogy az emberek

Schilling Árpád rendező és felesége sajátos módon reagált az ügyre. Aranyvasárnap a Facebookon közölt fényképen Sárosdi Hitler-bajuszt visel, poharát tósztra emeli, miközben lábbal letiporja az disznó módjára levágott férjét, akire az inkriminált feliratot festették.

– olvasható a kép mellett.

A Soros-disznó szerepében: Schilling Árpád. Aki rátipor, Hitler-bajuszkával: a neje, Schillingné; Forrás: Facebook

Egyébként a Schilling-házaspár néhány nappal ezelőtti disznós performanszával Aristo és VBT kolléga is foglalkozott, érdemes mindkettőt elolvasni.

mandiner.hu, atv.hu, PS; Fotó: nlcafe.hu

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!