Pesti Srácok

Csintalan: „B*zdmeg, Index! Ne dorbézoljatok itt a szeretteim fájdalmán! Kussoljatok!”

Csintalan: „B*zdmeg, Index! Ne dorbézoljatok itt a szeretteim fájdalmán! Kussoljatok!”

Egészen penetráns Facebook-bejegyzést tett közzé Csintalan Sándor, amelyben káromkodva utasítja vissza, hogy az ő oligarcha jóbarátját, Simicska Lajost bántják a Magyar Nemzet megszüntetése miatt. Hogy nem lehetett teljesen szomjas írás közben, jelzi: miközben a balliberális 24.hu egyik cikkét megosztva írta a bejegyzését, aközben a jelen esetben teljesen ártatlan Indexet küldte el a francba...

Undorító, ami a Magyar Nemzettel történik címmel írt rövid jegyzetet szerdán a 24.hu-ra Balavány György, aki évekkel ezelőtt maga is a Magyar Nemzet munkatársa volt. Balavány – a napilap főszerkesztő-helyettesével, György Zsomborral ellentétben – nem Orbán Viktort ekézte a napilap megszüntetéséért, hanem a valódi felelőst: Simicska Lajost. Elvégre ő a lap tulajdonosa, és ő döntött arról, hogy az egykoron színvonalas napilap ma jelenhetett meg utoljára. A publicista többek között azt írta:

Erre aztán elgurult a gyógyszere Simicska Lajos hűséges táskahordozójának, Csintalan Sándornak, aki Facebookon a tőle megszokottnál is prosztóbb stílusban kezdte el szidni Balaványt. Ilyeneket írt:

PestiSracok facebook image

Majd elkezdte „elemezni”, mi vezetett Orbán kétharmadához.

Ezután méltatja Simicska páratlan tetteit, Orbánnal szembeni csodálatos kiállását, amely révén megmenekült hazánkban a szabad sajtó. Egyúttal káromkodva leszúrja az újságírót, hogy ő eközben semmit nem tett a haza üdvéért. Majd ugyanezen lendületében az Indexet is kiosztja, mintha Balavány cikke ott jelent volna meg.

Egészen hihetetlen Csintalan-ámokfutás! Úgy tűnik, a legfőbb probléma itt már nem a sajtószabadsággal, hanem a megrendelt whiskey mennyiségével van...

Vezető kép: blogstar.hu

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!