Pesti Srácok

Lackner Csaba menekült a Hír TV kamerája elől (VIDEÓ)

Hiába várakozott a Hír TV Lackner Csaba szocialista politikus háza előtt, Lackner szélsebesen autójához menekült, majd szó nélkül elhajtott. Ismert: nemrégiben a Hír TV hozta nyilvánosságra azt a felvételt, amelyen az ellenzék egyik kispesti jelöltje egy tasak fehér port igazgat el szakszerűen az asztalon, majd arról mesél, hogyan kell úgy évente 100 milliót „keresni” (értsd: lopni), hogy az nem hiányzik a büdzséből.

Lackner Csaba elmenekült a Hír TV kérdései elől. Hiába várakozott a stáb hétfő reggel óta a drogbotrányba keveredett szocialista háza előtt, szó nélkül beült az autójába és elhajtott. Mint arról nemrégiben beszámoltunk, Lackner egy tasak fehér port igazgatva mesél társainak arról, milyen filozófia mentén végzi feladatát Kispesten. Mint fogalmaz:

Arról is beszélnek a fehér port csíkban felszívó társaság tagjai, hogy a kispesti vagyonkezelő cég vezetőjét, Kránitz Krisztiánt azért nem indítják újra, mert túl mohó volt és több százmilliós titkos vagyont halmozott fel, emiatt pedig Burány Sándor is elengedte a kezét. A lebuktató videót itt tekinthetik meg:

PestiSracok facebook image

Forrás/fotó: hirtv.hu

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.

Mr. Trianon, a brit gazember aknamunkáját tétlenül nézte a korabeli magyar elit – Raffay Ernő, Balogh Zsuzsa, Vajda Miklós és sokan mások a búcsú-Polbeatben

‎Polbeat 2023 július 1.
Mr. Trianon - Scotus Viator, a magyarok legnagyobb ellensége címmel jelentetett meg könyvet Raffay Ernő történész. Erről a kötetről, Magyarország Trianon előtti lejáratásának és bomlasztásának ma is érvényes tanulságairól, a nemzetellenes belső ellenség aknamunkájáról beszélgettünk a szerzővel, illetve meghívott vendégeinkkel Vajda Miklóssal, a Paláver hallgatói klub doyenjével, Balogh Zsuzsa üzletasszonnyal, civil nemzeti közösségépítővel, Gyulai Györggyel, a Napról-napra Trianon című kötet alkotójával, Jeney János térképésszel, a nagy trianoni térképhamisítás tudományos leleplezőjével és törzsközönségünk "vezérkérdezőjével", Lukács Lászlóval. A rendhagyó, reméljük csak átmenetileg búcsú-Polbeatet Huth Gergely és Stefka István vezette.