Pesti Srácok

Süt belőlük a hülyeség Trianon kapcsán – Sajtóklub, amiért Karácsony Gergelyből előjött a feljelentő

Egész egyszerűen nem értik a mi fájdalmunkat, nem tudják kezelni a problémáinkat a trianoni békeszerződéssel kapcsolatban, ezért ki akarják hajítani az egészet, mert ha nincsen trianonozás, akkor nincsen fájdalom sem. A környező utódállamokkal pedig normális, békés kapcsolatot akarunk, átjárható határokkal, nem pedig közösen emlékezni/ünnepelni. A hétfői Sajtóklub vendégei Kocsis-Cake Olivio ügyetlen, a nemzetköziesített libsizmus tanaiból következő megnyilvánulása mellett Karácsony Gergely zsarolási potenciálját és az indexes újságírók leizraelizését is kitárgyalták.

Ötvenmilliárd forintért cserébe Karácsony Gergely támogatja az atlétikai világbajnokságot; a főpolgármester feltételeket szab a kormánynak. Ezúttal Bencsik András, a Magyar Demokrata főszerkesztője, Huth Gergely, a PestiSrácok főszerkesztője, és Gajdics Ottó, a Karc FM főszerkesztője voltak Bayer Zsolt vendégei. A műsorban elhangzottak miatt Karácsony Gergely és a Párbeszéd a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatósághoz fordult, hátha őket is felháborítanak bizonyos mondatok, egyúttal felszólították a Hír Televíziót a tevékenysége abbahagyására.

Karácsony Gergely sajtótájékoztatón közölte, hogy milyen feltételek mellett támogatják mégis az atlétikai világbajnokság megrendezését, ezen keresztül a Csepelre tervezett atlétikai stadion felépítését. Feltétele, hogy a Tarlós Istvánnal kötött megállapodást be kell tartani, és egy ötvenmilliárd forintos egészségügyi alapot kell létrehozni a kerületeknek. A feltételekre reagálva Huth Gergely azt mondta: ez egy piti kis zsarolás.

– fogalmazott Huth Gergely. Gajdics Ottó hozzátette:

Bencsik András úgy véli, van az a pénz, amiért Karácsony Gergely és a többiek minden állításukat gond nélkül visszavonják; azt, hogy nem lesz stadionépítés, amíg nem lesz minden kerületben CT.

– emelte ki Bencsik András.

Forrás: Hír TV

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!