Pesti Srácok

A határok lezárása ellen emelt szót az Európai Bizottság elnöke

A határok lezárása ellen emelt szót az Európai Bizottság elnöke

Vom der Leyen a határok lezárása és a határellenőrzés visszaállítása ellen emelt szót. "Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) nem tartja túl hatékonynak az általános utazási tilalmak elrendelését" – mutatott rá sajtótájékoztatóján az uniós tisztségviselő, aki azt is kijelentette, hogy a jelenlegi, új koronavírus okozta járványhelyzetben "mindannyian olaszok vagyunk".

– jelentette ki pénteki sajtótájékoztatóján Ursula von der Leyen, az Európai Bizottság elnöke Brüsszelben, aki leszögezte, hogy az EU teljes mértékben készen áll, hogy megadjon Rómának minden szükséges segítséget a koronavírus-járvány kezelésében. A német politikus leszögezte: az EU teljes mértékben készen áll, hogy megadjon Rómának minden szükséges segítséget a koronavírus-járvány kezelésében. Von der Leyen egyúttal a határok lezárása és a határellenőrzés visszaállítása ellen emelt szót.

PestiSracok facebook image

– mutatott rá sajtótájékoztatóján az uniós tisztségviselő.

– jegyezte meg. Bejelentette egyúttal: az EU 37 milliárd eurós befektetési kezdeményezést hoz létre, hogy segítsen mérsékelni a járvány gazdasági hatásait. Von der Leyen aláhúzta: arányos válaszokat kell adni a kihívásokra. Szerinte a kiterjedt egészségügyi ellenőrzések elrendelése megfelelő intézkedés lenne a jelenlegi helyzetben.

Forrás: MTI; Fotó: MTI

Ajánljuk még

Jobba Gabi színésznő tragikus élete és öngyilkossága – Kik „vették el tőle a levegőt”?

Magyar ugar 2021 január 9.
Jobba Gabi hatalmas csillaga volt a Kádár-rendszernek, Aczél egyik kedvenc írója, Gyurkó László is támogatta, valamint az az Erdős Péter, akinek az egyik kedvese volt. Mégis öngyilkos lett, tragikusan fiatalon, mindössze harminchat évesen. „Nincs több erőm ezzel a lelki nyomorúsággal élni és nem akarok tovább senkinek a terhére lenni” – írta utolsó levelében, míg Gyurkó arra célzott, valakik tönkretették, elvették tőle a levegőt. Mi történhetett? Tóth Eszter Zsófia történész tragikus életének és halálának járt utána.

Jól ismert figura az alvilágban a választási irodánál parádézó egyik nehézfiú

Magyar ugar 2016 február 24.
A Nemzeti Választási Irodánál kedden balhézó és a szocialista Nyakó István népszavazási kezdeményezését megakadályozó nehézfiúk közül egyikük, Krakovszky Tibor kiváló kapcsolatokat ápolt a hírhedt Koszi-klán bűnbandával – értesült a PestiSrácok.hu. „Tibike” információink szerint korábban a diósdi kettős gyilkosságban is érintett banda egyik tagja mellett testőri feladatokat látott el, ráadásul - a közösségi portálon korábban még megtalálható - egyik fotóján együtt is pózolt a bűnszervezet tagjával.