Pesti Srácok

A DK szép csendben eltüntette a keleti vakcinák elleni petícióját

A DK szép csendben eltüntette a keleti vakcinák elleni petícióját

Gyurcsányék nagy dérrel-dúrral elindított petíciója, amellyel a keleti vakcinák alkalmazása ellen hergeltek, hirtelen eltűnt a párt honlapjáról – írta a 888.hu. Gyurcsányék oltásellenes kampányát Varga Zoltán, az ellenzéki párt parlamenti frakciójának szóvivője jelentette be a Facebookon közzétett videójában január 16-án.

A Gyurcsány-párt ezt az évet is azzal kezdte, hogy igyekezett keresztbe tenni a járványügyi védekezésnek azzal, hogy a keleti vakcinák ellen hergelt, sőt: online petíciót indított, hogy ne lehessen olyan kínai vakcinával oltani Magyarországon, amelyet nem engedélyezett az Európai Gyógyszerügynökség. Minderről Varga Zoltán, az ellenzéki párt parlamenti frakciójának szóvivője beszélt a Facebookon közzétett videójában január 16-án, és azt is hozzátette, hogy a vakcina körüli bizonytalanság – amit mindvégig ők gerjesztettek – okozza az alacsony oltakozási kedvet – olvasható a 888.hu-n. Azóta kiderült, hogy szerencsére a DK hazugságai nem érték el az általuk kívánt hatást, azonban a párt bocsánatkérés helyett szép csendben eltüntette a DK honlapjáról a petíció szövegét.

Forrás: 888.hu ; Fotó: Facebook

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!