Pesti Srácok

Vejkey Imre: a sötét oldal agresszív támadása a megfeszített Jézus Krisztus genderlogóval való gyalázása

Vejkey Imre: a sötét oldal agresszív támadása a megfeszített Jézus Krisztus genderlogóval való gyalázása

Portálunk hívta fel rá a figyelmet, hogy a húsvéti ünnepekre készülő keresztény emberek hitét súlyosan sértheti az a plakát, amely a keresztre feszített Jézust szivárványos köldökzsinórral ábrázolja. Cikkünk kapcsán Vejkey Imre, a KDNP országgyűlési képviselője közleményben reagált a rendkívül morbid esetre. A politikus felszólította Ferencváros polgármesterét, hogy tüntesse el a keresztényeket sértő gyalázatot a közterületről.

Vejkey Imre hangsúlyozta, hogy nem jópofa vicc, hanem a sötét oldal újabb, agresszív támadása a megfeszített Jézus Krisztus genderlogóval való gyalázása, éppen Nagycsütörtökön.

– írta szerkesztőségünkhöz eljuttatott közleményében Vejkey Imre, a KDNP országgyűlési képviselője.

PestiSracok facebook image

– sorolta a keresztények elleni támadásokat a képviselő.

– fogalmazott Vejkey Imre, aki szerint beszélnünk kell arról, hogy a világnak vissza kell térnie a devianciából a normalitásba. Úgy vélekedett: ehhez szükséges, hogy kiálljuk hitünk és véleményünk mellett, minden olyan kérdésben is, amelyben a PC (politikailag korrekt) viselkedés jegyében a nyugati politikusok inkább elnémultak, kiírva magukat az Élet könyvéből.

– mutatott rá a kereszténydemokrata politikus.

– tette hozzá.

– fogalmazta meg üzenetét.

– erre buzdított a honatya a kereszténységet érő gyakori támadások miatt.

Fotó: Facebook

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!