Pesti Srácok

Márki-Zay szerint egy ellenzéki párt és a Telex ármánykodása miatt tűnik borzasztóan népszerűtlennek

Márki-Zay szerint egy ellenzéki párt és a Telex ármánykodása miatt tűnik borzasztóan népszerűtlennek

A nagy megfejtő, a nagy nevettető, Hódmezővásárhely éppen legismertebb embere szembesült a ténnyel, ami szerint az őrült ámokfutása katasztrofális „népszerűségi” és „támogatottsági” mutatókat produkált. Mini Feri pedig gondosan elemzett és közölte a megfejtést is: valamelyik ellenzéki párt a Telex szerkesztőségével összefogásban épp ekézni próbálja. Ez sok egyéb mellett éppenséggel azért parádés, hiszen idén a baloldal „Egységben Magyarországért” fantázianévvel fut neki a választásoknak. Már csak azt kellene eldönteni, hogy sírjunk vagy nevessünk.

Tegnap valósággal felrobbantotta a magyar nyilvánosságot a Závecz Research legújabb kutatása, amelyből kiderült, hogy Márki-Zay eddigi leglesújtóbb eredményét produkálta, magyarán szólva a baloldal miniszterelnök-jelöltjének „támogatottsága” valósággal földbe állt. Úgy tűnik azonban, hogy Gyurcsány kirakatembere nem adja fel a harcot és a mocsárban elmerülve továbbra is bugyborékol. Az InfoRádió azon kérdésére, hogy ezzel a kutatással megkezdődött-e a bűnbakkeresés az ellenzék veresége esetére, úgy reagált:

Ehhez aligha lehetne bármit hozzátenni, de Márki-Zay azért még két fontos gondolattal megtoldotta a fentebbieket. Egyfelől valódi Horn Gyula-nosztalgiát kerekített az esetből, amikor úgy fogalmazott, hogy szerinte választásokat kell nyerni és nem közvélemény-kutatást. Másfelől viszont Závecz Tibort titulálta áttételesen szakmaiatlannak, aki megrendelője érdekei szerint szolgáltat „kutatási” adatokat. Ennél talán már tényleg nincs lejjebb...

PestiSracok facebook image

Forrás: index.hu; Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!