Pesti Srácok

Deutsch Tamás: meg fogjuk védeni a magyar gyermekeket minden támadással szemben

Deutsch Tamás: meg fogjuk védeni a magyar gyermekeket minden támadással szemben

Meg fogjuk védeni a magyar gyermekeket minden áskálódással, minden gender-dzsihadista támadással szemben, és védelmet teremtünk a szülők gyermekeik nevelésére vonatkozó elidegeníthetetlen jogának – jelentette ki Deutsch Tamás, a Fidesz európai parlamenti delegációjának vezetője Strasbourgban kedden.

Deutsch Tamás arra reagált, hogy Cseh Katalin, a Momentum Mozgalom EP-képviselője kedden megmozdulást szervezett az EP strasbourgi épületében, amelynek során arra kérte képviselőtársait, hogy győzzék meg a tagországaikat, csatlakozzanak az Európai Bizottság és Magyarország közötti, az uniós bíróságon indított perhez a bizottság oldalán, és Brüsszellel közösen érjék el a kifogásolt törvény visszavonását.

Deutsch Tamás magyar újságíróknak nyilatkozva kijelentette: a magyar dollárbaloldal gender-dzsihadistaként egyre agresszívebb háborút folytat a magyar gyermekekkel és a magyar szülőkkel szemben. Hangsúlyozta: szégyenletes, amit Cseh Katalin az EP strasbourgi épületében tett. Cseh Katalin magyarországi EP-képviselőjelként azért tett aktív politikai lépéseket, hogy saját hazáját más európai országok kormányai megtámadják - hívta fel a figyelmet.

PestiSracok facebook image

– fogalmazott. Nincs rendjén az, hogy valaki annak a genderideológiai őrületnek, annak az LMBT-propagandának az oldalára áll, amelyik az óvodákban és az iskolákban akarják "érzékenyíteni" a gyerekeket ahelyett, hogy a gyermekeket, valamint a szülőknek a gyermekük nevelésére vonatkozó, nemzetközi jogi szerződésekben rögzített jogát védenék meg – húzta alá.

– tette hozzá Deutsch Tamás.

Forrás: MTI; Fotó: MTI/Máthé Zoltán

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!