Pesti Srácok

Gyilkosság miatt vettek őrizetbe egy férfit Pécsen

Gyilkosság miatt vettek őrizetbe egy férfit Pécsen

Gyilkosság miatt vettek őrizetbe egy férfit Pécsen, aki olyan súlyosan bántalmazott egy idős embert, hogy az a helyszínen életét vesztette - közölte a Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság szerdán a police.hu-n.

A tájékoztatás szerint december 26-án este a Készenléti Rendőrség járőrei - bejelentés alapján - Pécsen egy Corvin utcai társasházi lakáshoz mentek ki, ahol holtan találták az ott lakó 68 éves férfit. A rendőrök a helyszínen elfogták a feltételezett elkövetőt, egy 44 éves helyi férfit.

- ismertette a rendőrség. Azt írták, a rendőrök előállították a 44 éves férfit, és gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették, majd kezdeményezték a letartóztatását. A Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság emberölés miatt indított nyomozást az ügyben.

PestiSracok facebook image

Forrás: MTI