Pesti Srácok

Izomból egymásnak estek a balosok Ferencvárosban

null

Elképesztő cicaharc indult a ferencvárosi baloldali képviselők között. A vita alapja, hogy Baranyi Krisztina hazudott, ami még a szövetségeseinél is kiverte a biztosítékot.

Baranyi Krisztina megint "torzított" egyet, és közösségi oldalán azt állította, hogy a ferencvárosi képviselő-testület tagjai nem támogatták az Ecseri úti térfelújítást, ezért az nem fog megvalósulni. Az alapvető problémát nem az okozta, hogy a testület tagjai nem akarták megszavazni a felújítást; a problémájuk inkább azzal volt, hogy annak költségei egyik napról a másikra megkétszereződtek. Ehhez képest Baranyi ezzel a bejegyzéssel számolt be az ülésről közösségi oldalán:

Az internet nem felejt... Forrás: képernyőfotó

A bejegyzést a polgármester asszony gyorsan el is tüntette, amikor már a kerületi baloldali politikusok is kiakadtak a torzításon, és erről egy videobejegyzést is közzétettek a Ferencvárosi hírmondó Facebook-oldalán:

PestiSracok facebook image

Baranyi egyébként a bejegyzés törlése után inkább hallgatott az ügyben. Mindenesetre szép előjele ez annak, milyen szilárd is a baloldali összefogás.

Forrás: Facebook; Fotó: Hatlaczki Balázs/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.