Pesti Srácok

Ketten kiálltak egy Orbán-ellenes molinóval Stockholmban, a HVG mindezt "tüntetés" címszóval népszerűsíti

Ketten kiálltak egy Orbán-ellenes molinóval Stockholmban, a HVG mindezt "tüntetés" címszóval népszerűsíti

A HVG szerint két ember akciója már tüntetésnek minősül, de a baloldali propagandalap számára nyilván nem számítanak ilyen apróságok a "függetlenség" farvizén. Most épp a botrányairól híres Keresztény Zoltánt népszerűsítették, aki külföldön próbált meg mindent megtenni saját hazája lejáratásáért. A dollármédiától pedig járt a piros pont, elvégre ugyanabból a feneketlen zsákból kapják a muníciót.

Keresztény Zoltán aktivista Stockholmból, a svéd parlament előttről jelentkezett be közösségi oldalán, ahová egy molinót is vitt magával azzal a felirattal, hogy „Orbán Viktor miniszterelnök elvtárs nem egyenlő Magyarországgal” – írja a HVG. A lap azt írja, hogy az aktivista szerint fontos, hogy a svédek is tudják: a magyar emberek „nem egyenlőek a Putyin érdekeit szolgáló, már már pedofil ügybe is keveredett, álnemzeti, álkeresztény kormánnyal, akik folyamatosan akadályozzák Svédország NATO-csatlakozását és ezzel azt is, hogy mi, magyarok is nagyobb biztonságban legyünk”. Keresztény az üzenetet egyfajta biztosításnak is szánja a svédek felé arról, hogy „a magyar emberek igenis tudják, hogy velük erősebb lesz a NATO, egy erős NATO pedig Magyarország nemzeti érdeke”.

– idézi a lap Keresztény Zoltánt.

PestiSracok facebook image

Forrás: HVG; Fotó: Facebook

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!