Pesti Srácok

Skrabski Fruzsina belengette, hogy Novák Katalin újult erővel tér majd vissza

Skrabski Fruzsina belengette, hogy Novák Katalin újult erővel tér majd vissza

A Három királyfi, három királylány alapítója, Skrabski Fruzsina is a volt államfő, Novák Katalin egyik tanácsadója volt és végig kitartott mellette másokkal ellentétben, akik a kegyelmi ügy után gyorsan faképnél hagyták Novákot. Skrabski továbbá még egy kezdeményezést is elkezdett és arra buzdította az embereket, hogy álljanak ki a volt államfő mellett, így hátha az Országgyűlés nem fogadja el a lemondását. Bár ez nem sikerült, Skrabski szerint az egykori családügyi miniszter újult erővel, üstökösként tér majd vissza, de egyelőre nem tudni, hogy hol találkozhatunk vele a jövőben.

A legtöbben még mindig nem nem ocsúdtak fel Novák Katalin lemondásából, úgy tűnik örökre nem kell tőle elbúcsúznunk. Legalábbis erre utal a volt államfő egyik tanácsadójának Skrabski Fruzsinának a nyilatkozata, akinek szavaiból kivehető, hogy nagy tisztelője Novák Katalinnak.

Érdemei közé sorolta továbbá, hogy Novák hogy személyesen is jó viszonyba került Giorgia Meloni olasz miniszterelnökkel, Rumen Radev bolgár elnökkel, s még Elon Musk is fogadta.

PestiSracok facebook image

Ismerve Novák Katalint, a tanácsadó elárulta, hogy a kegyelmi ügy után a volt államfő

Elképzelhető az is, hogy a civil szférában fogjuk újra látni Novák Katalint, ugyanis a Három királyfi, három királylány alapítvány kuratóriumi elnöke nagy örömmel látná volt főnökét a szervezetükben.

-mondta Skrabski.

Forrás: 24.hu, fotó: Facebook

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!