
Párkeresésnél gyakran előfordul, hogy az ember írásban brillírozik a másik előtt és úgy érzi, minden sínen van, a kiszemelt „kajálja” a szöveget. Ám mindenki tudja, hogy előbb vagy utóbb eljön a személyes találkozás is, amit egyesek nehezen viselnek, és az addigi harsány stílust a hallgatás váltja fel. Sok esetben ez a helyzet jelenti az addig jól épülő szerelmi vár összeomlását. Valahogy így éreztem magam én is a napokban, amikor a DK politikusával – aki amúgy liberális, csak most épp Gyurcsányék frakciójában csücsül – próbáltam beszélni. Bősz Anett a telefont lecsapta nekem, majd becsapott, ezt követően pedig a teljes PestiSrácok.hu-t vette a szájára a Facebookon, majd ő volt felháborodva, hogy számon kértem, miért vert át. Végül rádöbbentett, hogy a balosok új nyilatkozattételi platformja a közösségi média, és tulajdonképpen én vagyok a maradi, hogy telefonon kerestem.
A történet előzménye: Bősz Anettet hihetetlenül zavarja, hogy a családügyi miniszter, Novák Katalin sportol, közben mosolyog, ráadásul a karikagyűrűjét sem veszi le, miközben a DK-s képviselő szerint a családpolitika rossz, nincs min mosolyogni, hiszen milyen dolog az, hogy a homoszexuálisok nem fogadhatnak örökbe gyermeket. Nemcsak Bőszt, hanem a párbeszédes Szabót is eszi a fene Németh Szilárd receptjei miatt, közben pedig Gyurcsány Orbán söre után ácsingózik. Elég pitiáner megnyilvánulások ezek a balosok részéről, ezért a tegnapi Pesti Riporterben foglalkoztunk is vele, és a kiegyensúlyozott tájékoztatás érdekében először személyesen próbáltam fülön csípni Bősz Anettet a képviselői irodaház épülete előtt, de nem jártam sikerrel. Nem adtam fel, hiszen tényleg érdekelt, hogy Bőszt miért bőszíti fel ennyire Novák Katalin jókedve – amely jókedv nem mellesleg jogos, hiszen a magyar családpolitikát számos országban méltatják –, ezért felhívtam. A képviselőnő nem számított a hívásomra, hiszen annyira megleptem, hogy először nem is csapta le a kagylót. Először. Ám néhány másodperc és egy „aha” után azzal rázott le, hogy nem ér rá, ezért hívjam másnap háromkor. Pechje volt, mert mi, a nép egyszerű gyermekei minden hétköznap megdolgozunk a fizetésünkért, ezért nem jelent problémát másnap sem keresni. Úgy viszont nehéz, hogy letiltja a telefonszámom. Nem gond, másik számról próbálkoztam, de azt sem vette fel. A videómban ezért nem szerepelt Bősz álláspontja, aki ezek szerint csak a Facebookon szájkaratézott a Novák-témával, velem már nem akart pletyózni erről, majd pocskondiázni kezdte az oldalán a munkahelyemet, amiért felfigyeltünk az egyébként teljesen érdektelen posztjára. Megsúgom: pont azért, mert ez már egy olyan kellemetlen szint, amire érdemes figyelni. Amolyan igazi trashtartalom.
Kapva kaptam az alkalmon, kommenteltem a sértő megnyilvánulását, és újra megkérdeztem, hogy miért zavarja Novák Katalin mosolya, illetve Varga Judit hegedülése. Ekkor találtam magam szembe a hamisíthatatlan DK-stílussal, ami Bősztől abban a tekintetben meglepő, hogy váltig állítja, ő liberális. Bősz Anett nem tagadta, hogy átvert és esze ágában sem volt beszélni velem telefonon, sőt, azt is megjegyezte, hogy a hívások után harmincnégy perccel állítólag a PestiSrácok.hu írt róla egy cikket, de ahogy sok minden más, úgy ez sem volt igaz.
Ezek után nyelvtanleckékkel látott el érvek hiányában, majd politológiaórát vettünk, mivel Bősz szerint ő nem baloldali, hanem liberális – épp csak azt nem írta, hogy az MSZMP utódpártja is az, a Gyurcsány-klánnal együtt –, de a kérdésemre ezek után sem volt hajlandó válaszolni, én pedig türelmesen olvasgattam fröcsögéseit.
Kis idő után viszont összeállt a kép: tulajdonképpen Bősz Anett nyilatkozik, csak én nem választottam jó platformot, amikor telefonon próbálkoztam. Szóban ugyanis lehet, hogy megterhelő neki a gondolkodás, meg a spontán válaszok nincsenek egyeztetve a főnökkel, abból meg még baj lehet. Olyan baj, mint amikor még az MSZP-be próbált beilleszkedni, a csapatépítőt pedig az MTVA-székházban tartották, csak a k…a erős képnél Bősz elfelejtette leállítani a felvételt. Ilyen hibát a DK-ban nem lehet elkövetni, a Novák-téma kommunikációs paneljeit pedig még nem kapta kézhez.
Én mindenesetre nem adom fel, őszintén érdekel, hogy egy fiatal politikust miért zavar mások jókedve, a nemzeti sikerek és politikustársai hobbija. Most viszont már tudom, hogy Bősz Anett-tel „szerelmi várunkat” nem fogjuk tudni tovább építeni, harsány stílusát csak a monitoron keresztül élvezhetem. Egy politikustól azonban úgy gondolom, nem nagy kérés, hogy az évek múltával megtanuljon szóban is megnyilvánulni, és néha, legalább néha elengedni a klaviatúrát. Ám, ha ez nem megy, akkor lehet, hogy jobb lenne visszamenni legénybúcsúkat rendezni.
Vezető kép: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu
Gacser
2021-05-16 at 23:21
Böszme Anett Böszme Anett!
Mekkelek
2021-05-14 at 23:19
Ez is csak egy senki, aki fel akar kapaszkodni a moslékkoalíciós lista valamelyik befutó helyére.
Jakobinuspetike szintű véglény ez is. Nem baj, majd a 19 és fél évesek bejuttatják a parlamentbe.
TalEle
2021-05-14 at 19:13
A Fidesz felelőssége, hogy a Bőszhöz hasonló, többi sorosista, mint Szabó Tímea, Kunhalmi Ági, Szél Berni és a többi profi, női gyűlölködő, fajsúlyos, ismert kihívót kapjon 2022-ben a választási körzetében! Fontos lenne, hogy a Fidesz női prominensei is (Novák Katika, Varga Judit, Szentkirályi Alexandra és a többiek) a ballibekhez hasonlóan, egyéniben is megmérettessék magukat, különösen azokban a körzetekben, ahol „jól gyűlölködő” sorosista ügynökök tanyáznak… Ilyen hely, például: Szabó Tímea óbudai körzete, Kunhalmi Ági Pestszentlőrince, Szél Berni Budakeszije, stb…! Amúgy, nincs semmi veszteni valójuk, mert Pesten most is zömében a ballibek adják a képviselőket, illetve: listán úgy is bejutnának a Parlamentbe! Érdekes küzdelem lehetne, például, Novák Katika meccse, az időnként gyűlölettől eltorzult arccal, a Parlamentben üvöltöző, LMBTQ-s, Szabó Tímeával! További nagy előnye lenne a történetnek, hogy a Fidesz apparátus így kénytelen lenne komolyan venni a kampányt, nem úgy, mint tette azt 2019-ben….
Gullwing
2021-05-14 at 18:26
Libcsi liba.
Egy szarkupac.
Poroszlai Róbert
2021-05-14 at 17:56
BUDAPEST A KOMMUNISTÁKÉ!
Gudnar É. Johanson
2021-05-14 at 17:36
Érd városháza: ” Érd a mi városunk” felirattal. Kié is?
Özséb
2021-05-14 at 17:28
Szent János próféciája a Nyugatról:
„Elesett, elesett a nagy Babilon! Ördögök tanyája lett, minden tisztátalan szellem hajléka, minden tisztátalan madár fészke, minden tisztátalan és gyűlöletes állat odúja, mert erkölcstelensége tüzes borából minden nemzet ivott, vele paráználkodtak a föld királyai, és a föld kereskedői meggazdagodtak határtalan fényűzéséből.”
Vízöntő
2021-05-14 at 16:45
Azért van amiben világelsők vagyunk!
A legbutább, legalkalmatlanabb, időnként legaljasabb ellenzék a mienk!
Ez a buta liberális kacsa (hiszen DK-s) magyarázza már meg, miért nem állnak ki újságírók elé minden kérdést bevállalva, miért közlik az első, totál lebőgést hordozó kérdésnél hogy az nem kapcsolódik a sajtótájékoztató tárgyához, vagy még ennyi választ sem adva miért futnak el az újságírók elől?
Ha meg elfutnak miért posztolgatnak? Nem ismerik azt a józan tanácsot: ha hazudni akarsz ne írd le, ha leírtad ne írd alá, ha mégis aláírtad akkor ne csodálkozz!!!
Csak ha néhány esetre emlékezzünk, Karácsony menekül az újságírók elől, Gurmai sprinterbe megy át mert kérdezni akarja egy mikrofonnal a kezében, a Párbeszéd Tímeája (akivel a rózsát sértegetik, őt Kabul rózsájának nevezve) feláll az OGY-ben és üvöltözi, hogy a kórházból a műtött beteget félig összevarrva küldték haza, ami hála Korózs szociológus nagyszerű asszonyának kiderült, aztán amit posztolt lázas igyekezettel eltüntette (igaz akkora már voltak akik lementették), vagy Korózs szociológus mester, akiről amikor bejátsszák a felvételt valamelyik csatornán az ”ez a nagyszerű asszony” szövegétől a görcsös röhögés mindig elkap.
Bősz elvtársnőjük csak egy a sorban, szerintem ennyi energiát pazarolni rá felesleges volt.
Poppy
2021-05-14 at 15:40
Gombás val..agú ballibsi csicska lúvnya.
Randa és szolgalelkű ostoba megélhetési lotyó. Ennyike.
aladin
2021-05-14 at 15:37
Ez a Bösz nevü ganéj, a szarban van mint politikus és mint ember. Ez nem tud mást csinálni, hogy valami kis posztot kapjon, csak ha benyal a DÖG DK.-soknak, ezt ö is tudja mert ez az igazság.
Kerekferke
2021-05-14 at 14:28
Na, félre népség, megint itt egy szépség.
Pókot is a sarokból…
api01
2021-05-14 at 14:00
Túl nagy reklámot kapott ez a kupac dk-s szar, kár ennyit foglalkozni vele.
Inkább olvasnék a gilisztákról, amik ugyancsak gerinctelenek, ellenben nem fröcsögnek baromságokat.
Rózsa Zoltán
2021-05-14 at 13:48
Köszönöm Kroó Zita, remek cikk. Bősz Anett is eg a sok közül – jó pénzt és ellátást kap a parlamentben és ezért a biztos egzisztenciáért bármire képes. Bármire… ha kell, Gyurcsány kapcája lesz és még mosolyogni is fog hozzá. Sajnálom és szégyellem az ilyen nemzettársaimat. Sok idő kell majd a tisztuláshoz…
khm
2021-05-14 at 13:15
Aki hazudik az csal,aki hazudik az lop,hazudni csalni csúnya dolog…..
ibolya
2021-05-14 at 12:54
Jellemtelen liba,két értelmes mondatot nem tud elmondani.Dumbó klári imádónak elmegy.Jövőre melyik párthoz csapódik kitudja.
csakafidesz
2021-05-14 at 12:38
Bősz Anett az alany és az állítmány összerakásában ügyetlen ezért inkább csak segítőkész kollegáknak nyilatkozik akik értelmes szóhalmazt csinálnak a liberális hablatyból. Minden esetre egy nagy csúszós gender azért bemehetne a formás hátuljába, mert attól lesz boldog.
ZAKAR ZOLTÁN BÉLA
2021-05-14 at 12:35
Ez az MTV-előszobában mozaikon hason csúszó, nagy tudós, mint Karácsony, mindketten egyetemi oktatók…
lesi
2021-05-14 at 12:28
hülye liba