Pesti Srácok

Ki ne hagyja! – Bencsik lekormánypártizta Volnert, Volner lekisfiúzta Bencsiket (VIDEÓ)

A Jobbik-frakció irodájában felrobbant füstbomba ügyében szólaltattuk meg Volner Jánost, de ha már találkoztunk vele, rákérdeztünk nála Bencsik János hétfői ATV-s mutatványára is. A korábbi Jobbik-alelnök a tévéműsorban és kameránk előtt egyaránt derültséggel fogadta korábbi párttársa, sőt – ahogy nekünk fogalmazott – beosztottja teátrális elhatárolódását, és éles véleményt fogalmazott meg Bencsikről. Csak úgy szikráznak az indulatok az egykor nemzeti radikális párt egykori tagjai között. Ne hagyja ki videónkat!

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.