
Vizuális térképes boltszűrő funkcióval bővült az online árfigyelő rendszer – emelte ki a Magyar Nemzet. az árak összehasonlíthatóságával segíti a tudatosabb vásárlási döntéseit, e mellett ösztönzi a piaci versenyt a kiskereskedelemben.
Az árfigyelő rendszer új funkciójának segítségével csütörtöktől a fogyasztóknak már arra is lehetőségük nyílt, hogy a vizuális térképes boltszűrő funkcióval a közvetlen környezetükben található boltokat a térképre helyezve lássák, és az ezekben a boltokban kapható termékek aktuális napi árait összehasonlíthassák. Korábban, augusztus végén a rendszer egy többfunkciós, szabadon összeállítható és megosztható bevásárlólistával bővült.
Forrás: Magyar Nemzet
Facebook hozzászólás
Solaris
2023-10-10 at 11:37
Dezorientált,
egyél funkciót!
A Nagy Testvér figyel téged
2023-10-05 at 08:39
Négy-öt nagy multi árai! Hol vannak a magyar bolthálózatok árai (Alfi, Coop, Privát, és társai)? Vagy azok nem merik meghirdetni, a horrorisztikusan magas áraik miatt? Például Sz.Sz.B. Megyében, AUCHAN sincs!
J
2023-10-02 at 11:51
Mindenesetre az Árfigyelő gátló tényező a tisztességtelen kereskedőknek.
Sajnos a nem kereskedésből élő emberek könnyű préda a kereskedelmi pénzlehúzásoknak.
A háború másnapján már árat emeltek még az iparosok is, a raktáron lévő olcsóbban vett termékek ellenére is!!
Tisztelet a kivételeknek, ha vannak ilyenek!
t
2023-10-01 at 06:30
Orientált a Fidesz szégyene
Onnan hogy az egy kaptafára készült hozzászólásaiddal már régóta kínos vagy már a saját szavazótáborotokon belül is. Ezt már többen is szóvá tették és erre a válaszod az volt hogy őket is mocskolni kezdted. Te vagy a fórum megtűrt udvari bolondja. De hát a királyságra készülünk ahol ez egy fontos udvari tisztség volt anno. Ha ismét bevezetik nagy eséllyel megkaphatnád ezt a posztot.
Orientál
2023-09-30 at 19:47
t Te balliberális zöld banda internetes hazaárulója vagy. És te honnan szopod ki avagy elő hogy én a FIDESZ szégyene vagyok?
Orientál
2023-09-30 at 19:45
Hogy a szarba ezt a vevőknek hasznos internetes szolgáltatást a balliberális zöld Gyurcsányék ellenzik?
t
2023-09-30 at 19:31
Orientált a Fidesz szégyene
Ez is ment egy levegővel. Van ám tüdő!
Ehhez is csak gratulálni tudok.
Gáspár Zoltán
2023-09-30 at 19:26
Az árfigyelőn feltüntetett árakkal csak az a baj, hogy azok a termékek nincsenek a boltban, csak a sokkal drágábbak.
Orientál
2023-09-30 at 19:24
Szerencsénk van azért mert vannak azok a demokrata szavazók akik 2022ben nem hagyták a balliberális mára kiegészülve a zöldekkel bandát Gyurcsány vezetésével hatalomra jutni mert Gyurcsányék akkor csináltak csődöt és a népnek nyomort amikor semmi tehát egy világválság sem volt. Sajnos a balliberális zöld ellenzék most nem csak az ukrajnai háborúba akar minket belezargatni.
Yoggi
2023-09-30 at 19:10
Nézni fogja az euro árfolyamot?
Solaris
2023-09-30 at 19:06
Aszittem a fityisz ért a pízhez.
És nem lopik.
Rák@rtam…
khm
2023-09-30 at 18:54
Két hülye liburnyák!
Szedjétek össze a ráncokat a seggeteken,és menjetek a művelt nyugat farkára.
Orientál
2023-09-30 at 18:52
Sajnos a hazaáruló hazug korrupt balliberálisok zöldek Gyurcsány vezetésével a külföldi mamut bevásárlók telhetetlen meggazdagodásukat pártolja mert a kormány árcsökkentő intézkedéseit ellenzi.
t
2023-09-30 at 18:24
Tán’ belekerülnek a magyar üzletláncok is?