Pesti Srácok

Habonyozzatok, sivalkodjatok! - G. Fodor Gábor a Polbeat mai vendége (Élő 19:30-kor!)

G. Fodor Gábor, a Századvég elnökhelyettese, a 888.hu főszerkesztője lesz Stefka István és Szarvas Szilveszter vendége a ma esti Polbeatben, amelyben az álhírekről, a propagandistázásról, Habony Árpádról, a 2018-as választásokról, és az eddig csendes kampányról is kérdezzük majd az elemző főszerkesztőt. Élő közvetítés ma kivételesen 19:30-tól ITT, a megszokott módon a budai Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből. Várjuk kérdéseiket, hozzászólásaikat a poszt alatt!

Tervezett témák:

  • Piros telefon: Milyen az élet Habony médiabirodalmában?
  • Újságírók, vagy propagandisták dolgoznak a 888-nál? Miért negligálják a jobboldali tollforgatókat a baloldali médiamunkások?
  • Csintalan Sándor szerint ők az igazi lázadók, nem a 888.
  • 2002 réme: Sikeres fideszes recept a nem kampányolás?
  • Célt érhet-e a "mészároslőrincezés"?
  • Élet az atomcsapás után: Ki lesz a Fidesz ellenzéke a választás után?
  • Soros György is politikai termék?

Polbeat minden kedden este 19 órakor, ma kivételesen 19:30-kor élőben a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből (Budapest, II. kerület, Bem rakpart 53., a Margit híd budai hídfőjénél.)

PestiSracok facebook image

A közvetítést az Itt.Ott TV támogatja. 51 magyar tévécsatorna, bárhol a világon, kötöttségek nélkül! Smart TV-n és mobilon is nézhető!

Azoknak a tisztelt olvasóinknak, akik Chrome-böngésző segítségével szeretnék megtekinteni a PolBeat aktuális adását, javasoljuk, hogy a böngésző Beállítások menüpontjában válasszák ki a Tartalombeállítások-at, majd keressék meg a Flash almenüpontot. Itt az Engedélyezés sorban adják hozzá a pestisracok.hu –t az engedélyezettek listájához. A műveletek elvégzése után a Chrome-böngészőben is követhetővé válik az adás. – SM

Az élő közvetítések között a PestiSrácok.hu PS Mozi archív videóriportjai láthatóak!

PESTISRÁCOK.HU produkció

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!