Pesti Srácok

Kit mozgosít a hódmezővásárhelyi vörös kód? - Ifj. Lomnici Zoltán és Törcsi Péter a Polbeat mai vendége (élő 19 órakor!)

Ifj. Lomnici Zoltán alkotmányjogász, és Törcsi Péter, az Alapjogokért Központ kutatási igazgatója lesz Stefka István és Szarvas Szilveszter mai vendége a Polbeatben. Téma: Óriási saller Hódmezővásárhelyről, hogyan tovább? Újra lesz Békemenet és mi várható a hátralévő negyven napban, valamint április 8-án és utána? Kérdések és válaszok a Polbeatben! Élő közvetítés 19 órakor ITT, a megszokott módon a budai Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből. Várjuk kérdéseiket, hozzászólásaikat a poszt alatt!

Tervezett témák:

  • A hódmezővásárhelyi bukás tüzénél sütögeti pecsenyéjét az ellenzék. Hogyan tovább?
  • Kell-e változtatni a stratégián?
  • A jobboldali szavazókat a félelem mozgósítja, a kormányváltást akarókat a nem várt siker? Melyik a nagyobb erő?
  • Békemenet lesz március 15-én.
  • Elég volt a sorosozásból, és az eredményeket kevésbé hangsúlyozó kampányból?
  • Hogyan kell kezelni, csillapítani az alulról jövő dühöt?
  • Mi lesz április 8-án és utána?

Polbeat minden kedden este 19 órakor élőben a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből (Budapest, II. kerület, Bem rakpart 53., a Margit híd budai hídfőjénél.)

PestiSracok facebook image

A közvetítést az Itt.Ott TV támogatja. 51 magyar tévécsatorna, bárhol a világon, kötöttségek nélkül! Smart TV-n és mobilon is nézhető!

Azoknak a tisztelt olvasóinknak, akik Chrome-böngésző segítségével szeretnék megtekinteni a PolBeat aktuális adását, javasoljuk, hogy a böngésző Beállítások menüpontjában válasszák ki a Tartalombeállítások-at, majd keressék meg a Flash almenüpontot. Itt az Engedélyezés sorban adják hozzá a pestisracok.hu –t az engedélyezettek listájához. A műveletek elvégzése után a Chrome-böngészőben is követhetővé válik az adás. – SM

Az élő közvetítések között a PestiSrácok.hu PS Mozi archív videóriportjai láthatóak!

PESTISRÁCOK.HU produkció

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!