Pesti Srácok

Megtámadták a migránsokról forgató Informátor stábját Németországban

Megtámadták az Informátor stábját Németországban, miközben a migrációs krízisről, az országot elárasztó bevándorlókról forgatott. Egy muszlim férfi interjú közben rontott neki az Informátor operatőrének, majd elrohant. Az Informátorból kiderül, mintaként tekint a magyar migrációs politikára az Alternatíva Németországnak nevű párt bajorországi vezetője. Katrin Ebner-Steiner az EchoTV Informátor című műsorának beszélt arról, hogy Angela Merkel német kancellárral szemben ők a határok védelmében hisznek és szerintük is meg kell állítani az illegális bevándorlást. Arról is beszélt Németországban is Soros György áll a migránssimogató szervezetek mögött.

2015-ben még molinókkal és szendvicsekkel várták a németek az országukba érkező idegen embereket, mára a willkommenskultur lendülete elfogyott. A politikailag korrekt, többnyire teljesen liberális németeknek is elegük lett a bevándorlókból. Az EchoTV Informátor című műsora Münchenben és Frankfurtban kérdezte a német embereket.

A Németországba érkező bevándorlóknak viszont eszük ágában sincs az integráció, ezt jól bizonyítja a műsor azon jelenete, amikor Bohár Dániel riporter interjút szeretne készíteni a müncheni arab negyed lakóival, azonban ők alig beszélnek németül és büszkén vállalják, hogy ezen a környéken senki nem beszéli a nyelvet.

PestiSracok facebook image

Az elégedetlenség egyre nagyobb az országban. Ugyan tavaly szeptemberben újraválasztották Angela Merkelt kancellárnak, azonban a bevándorlással szkeptikus Alternatíva Németországnak nevű párt is, harmadik erőként került be a német parlamentbe.

Az AFD szerint 2015-ben Orbán Viktor volt az egyetlen kormányfő, aki látta, hogy milyen következményei lehetnek az illegális bevándorlásnak. Frankfurt az első német város, ahol átfordult a lakosság aránya, ami azt jelenti, hogy a németek mostanra kisebbségbe kerültek a bevándorló hátterű emberekkel szemben. Katrin Ebner-Steiner, az AFD párt bajor tartományi vezetője az Informátornak elárulta, Németországban is Soros György áll a német migránssimogató szervezetek mögött.

Amióta Angela Merkel megnyitotta a határokat a bevándorlók előtt és lehetőséget nyújtott, hogy szinte mindenki menekültstátuszhoz jusson, azóta káosz uralkodik az országban. Az AFD Orbán Viktorhoz hasonlóan, a határok védelmében hisz. Szerintünk is meg kell állítani az illegális bevándorlást. Katrin Ebner-Steiner szerint szerint Soros György egyértelmű célja Európa iszlamizálása. A muszlim toleranciát az is jól mutatja, hogy miközben az Informátor interjút készített a német Identitás Mozgalom egyik aktivistájával a muszlim térhódításról, megtámadta a stábot egy bevándorló, aki tettét követően elrohant.

Vezető kép: Echo TV

Ajánljuk még

A patriotizmus maga a lázadás - Lajkó Fanni és Szűcs Gábor a Polbeatben

‎Polbeat 2024 december 16.
A mai világ arról szól, hogy egyáltalán ne legyenek nemzetek, ebben pedig a patriotizmus eszméje maga a lázadás. Nemigen maradt olyan uniós tagállam, ahol annyira hazaszeretők az emberek, mint mi, magyarok. Szerencsések vagyunk, hiszen Nyugat-Európában már kevert a társadalom, s lényegében nincs az embereknek nemzettudata - mondta a Polbeat című műsorunkban Lajkó Fanni, jogász az Alapjogokért Központ elemzője, aki másik vendégünkhöz, Szűcs Gábor jogász-elemzőhöz hasonlóan a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagja. Szűcs Gábor ugyanerről így fogalmazott: nem elég önmagában, ha politikusok állnak ki egy ügy mellett, "nekünk is meg kell mutatni, hogy mi a fontos, mert a mi életünkről van szó". Huth Gergely kérdéseire elhangzott az is: Magyar Péter csak epizódszereplő lehet, előbb-utóbb el fog bukni és ezt ő is érzi.

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.