Pesti Srácok

Nemzet elleni bűntettet követ el, aki balliberális hazaárulókat juttat hatalomra - mondta Gaudi-Nagy Tamás és Kassab Adonis a Polbeatben

Vona Gábor és a Jobbik benyalt a balliberális oldalnak, elárult, szembeköpött minket, nemzeti radikálisokat és ahelyett, hogy arról tárgyalna, hogy a balliberális oldalról hány politikust kellene a vádlottak padján ültetni, ehelyett most velük koalícióban építene új rendszert - jelentette ki a PestiSrácok Polbeat című élő műsorában Gaudi-Nagy Tamás, a Jobbik korábbi honatyája és Kassab Adonis, a Jobbik korábbi budapesti alelnöke és önkormányzati képviselője. Gaudi-Nagy Tamás szerint a nemzeti radikálisoknak kritizálnia kell a Fideszt, még jobb irányba kell elmozdítaniuk a kormányt, de a nemzeti ügyek képviseletére jelenleg csak akkor van esély, ha a mostani kormány marad.

Gaudi-Nagy Tamás leszögezte, a Jobbik jelenlegi vezetése elbukott, balliberális hazaárulókkal akar szörnyszerű összkoalícióra lépni. Nemzeti minimum, hogy szemkilövetőkkel, bevándorláspártiakkal nincs alku. Nemzet elleni bűntettet követ el, aki bűnsegédként hatalomra juttatja Gyurcsányt és Karácsonyt, a balliberális hazaárulókat" - nyomatékosította Gaudi-Nagy Tamás. Hozzátette, a Jobbik támogatására buzdító Heller Ágnes maga a megtestesült nemzetellenesség és hazaellenesség. Szerinte a Jobbik által elhagyott nemzeti radikalizmust a Fidesz foglalta el, a Fidesz töltötte be az űrt. Kassab Adonis úgy vélekedett, a nemzeti kormánynak a nemzeti radikálisoknak kell utat mutatniuk.

Huth Gergely és Szarvas Szilveszter kérdésére Gaudi-Nagy Tamás elárulta, a Simicska-féle plakátbiznisz anyagilag is tönkretette a pártot, ha a választások után a radikálisok visszaszereznék a pártot, akkor azonnal egy 600 millió forintos adósságot örökölnének meg. Hangsúlyozta, 2002 és 2010 között nem lehetett tüntetni az akkori balliberális kormányok ellen, a rendőrség minden tüntetést feloszlatott, elsöpört, vérbe fojtott. "Állami terrorizmus volt, az akkori kormány a saját népére tört gyilkos szándékkal, csoda, hogy nem halt meg ember a tüntetéseken" - fogalmazott Gaudi.

PestiSracok facebook image

Az édesapja révén szír keresztény származású Kassab Adonis a Polbeatben a migrációról és annak hazugságairól is beszélt."2015-ben szír származásúként, Szíriában felnőtt emberként úgy éreztem, segítenem kell a menekülteken, de gyorsan kiderült, hogy az ideérkezők között szinte alig van valódi menekült. Egy teljes év alatt mindössze 152 szír keresztényt találtunk a bevándorlók között. A szír és iraki kormány azóta azt is bejelentette hivatalosan, hogy adataik szerint több száz, több ezer terrorista hagyta el Szíriát és Irakot, hogy Európába jöjjön" - árulta el Kassab Adonis.

Nézze meg a teljes Polbeatet!

Ajánljuk még

Háromgyermekes postáskisasszonnyal, a pártklub kalandos múltú sztárjával bukott le Jakab Péter

Exkluzív 2021 november 24.
Háromgyermekes édesanya Molnár Enikő, Jakab Péter kabinetfőnöke, akivel lebukott a Jobbik elnöke – tudta meg a PestiSrácok.hu. Hétfőn a Bors hozott hozott nyilvánosságra egy videofelvételt, amelyen az látható, hogy Jakab egy budapesti lakásnál várja a nőt, majd széttárt karokkal rohan elé, másnap reggel pedig nagy körültekintéssel, együtt is távoztak a lakásból. Az azóta megjelent cikkek szerint Jakab autója többször is ennél a lakásnál parkolt és olyan fotó is nyilvánosságra került, amelyen a Jobbik elnöke egy bőrönddel érkezik a lakáshoz. Kedden pedig arról írt a Bors, hogy bár Molnár Enikő letagadta, hogy Jakab ezúttal is nála töltötte az éjszakát, később úgy menekítették ki a politikust a lakásból. Jakab Péter persze tagad és perrel fenyeget mindenkit, azt próbálja elhitetni, hogy csak munkakapcsolat fűzi a kabinetfőnökéhez, és egész éjszakákon át csak dolgoznak.

Egyszerű, buta embereknek titulálja a választókat egy hangfelvételen Balatonalmádi jegyzője

Exkluzív 2022 március 7.
Egyszerű, buta embereknek titulálja a választókat egy nyilvánosságra került hangfelvételen Balatonalmádi alig két hete kinevezett jegyzője. A mindössze 25 másodperces hanganyag egy hacker által üzemeltetett online blogfelületen bukkant fel hétfőn délután, amit – a címzés szerint – több szerkesztőségnek is elküldtek. Az üzenetből az is kiderül, hogy több felvétel is létezik, ezek alapján pedig igencsak megkérdőjelezhető a helyi választási irodát is vezető Gáspár-Fekete Judit függetlensége, illetve az, hogy vajon miként lehet felelősséget vállalni az április 3-i választás szabályos lebonyolításáért...?