Pesti Srácok

Visszatérhet-e a maffiabaloldal? - Jelen Tamás, a Fidesz zuglói jelöltje a Polbeat mai vendége (ÉLŐ 19 órától)

Jelen Tamás, a Fidesz és a KDNP zuglói országgyűlési képviselőjelöltje lesz Szecskó Petra, Huth Gergely és Stefka István mai vendége a Polbeatben. Az élő adásból természetesen kiderül, a politikus miként vélekedik arról a példátlan esetről, hogy a 24.hu kamu dokumentummal, kamu üggyel kívánta őt lejáratni és besározni, esete ráadásul nem is egyedi, mert a hétvégén pepitában ugyanez történt párttársával, a választáson egy másik fontos kerületben ringbe szálló Szatmáry Kristóffal. Kérdések és válaszok a Polbeatben! Élő közvetítés 19 órakor ITT, a megszokott módon a budai Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből. Várjuk kérdéseiket, hozzászólásaikat a poszt alatt!

Tervezett témák:

  • Már az okirathamisítást is beveti az ellenzék a fideszes jelöltek ellen? Szatmáry után Jelen Tamás került célkeresztbe.
  • A 24.hu tudja, de nem kívánja elárulni, kitől jött a megrendelés a lejáratásra, kitől kaptak kamu iratot?
  • Mesés szoci karrier: A vas megyei botrányok Zuglóig repítették Tóth Csabát kiskirálykodni. Ki az ellenfél?
  • Juhász szerint maffiózó, Karácsony szerint legkevésbé sem az Tóth Csaba.
  • Szél-Karácsony-Gyurcsány-Vona: Alakul a horrorkoalíció.
  • Gyurcsány kimondta, káosz, koalíciós válság és új választás jön, ha az ellenzék nyer.
  • Márki-Zay édesapja elkotyogta az MSZP-DK-Jobbik összeborulást.

Íme a hamis idézés, ami a 24.hu-nál landolt Jelen Tamás lejáratására:

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!