Pesti Srácok

Auróra! Corvin-tető! Te nem vagy más, óh nem, csak egy rossz emlék!

Auróra! Corvin-tető! Te nem vagy más, óh nem, csak egy rossz emlék!

Lapunk korábban többször is tudósított az ellenzék junkietelepjei körüli mizériákról, így arról a józsefvárosi közgyűlésről is, ahol az Auróra partihelyet belakó és a szocialista élet magasiskoláját kijáró zombihorda kápója kijelentette: a szórakozóhelyen nem zajlik semmi különleges, mert ilyen arányban (tizenöt embert állítottak elő drogbirtoklásért, a szerk.) talánának, biza' drogot egy istentiszteleten is. Később sikerült felszámolni a kellemetlenkedő anarchista drogtanyát. Ma a hajnali csőpostával friss hír érkezett gorombán rendpárti szerkesztőségünkbe, miszerint az Auróra cirkáló elsüllyesztése után most a Corvin-tetőt hasonló okokból, azaz rendőrségi razzia után, drogbirtoklás vádjával okán zúzzák be. A felszámolt partiállatkertek kilakoltatottjainak továbbra is csupaszívvel küldjük az Auróra banda örökbecsű nótáját a Rossz emléket, mert igen, végre tényleg "nem vagy más, mint egy rossz emlék".

A PestiSrácok.hu információi szerint

A 2018. június 21-én a hajnali órákban

PestiSracok facebook image

Mindezekre tekintettel a rendőrség hivatkozással a szervezett bűnözés, valamint az azzal összefüggő egyes jelenségek elleni fellépés szabályairól szóló 1999. évi LXXV. törvény 5-6. §-ában foglaltakra kezdeményezte a fenti üzlet ideiglenes bezárását. A jegyző a törvényben foglaltaknak megfelelően

Forrás: Józsefvárosi Önkormányzat Sajtóiroda, Fotó: nepszava.hu

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!