Pesti Srácok

Képzavar az ellenzéki örömünnepen – Így istenítették Judith Sargentinit (PS-videó+galéria!)

Gyurcsány "összekígyózó" nyelvével, Karácsony Gergely újabb összefogási kísérletével, valamint a baloldali szavazóközönség abszolút vakvágányával telt a vasárnapra megrendezett nagy ellenzéki örömködés, amelyet a Sargentini-jelentés megszavazásának tiszteletére rendeztek a Bem József térre. A PestiSrácok.hu stábja ellátogatott az eseményre, ahol többek között arra voltunk kíváncsiak, miért jelenthet boldogságot bárki számára Magyarország elmarasztalása. Részletek a videóban!

Az eseményről készített fotógalériát itt tekintheti meg:

Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula
Vasárnap délután közösen tüntetett az MSZP, a DK és a Párbeszéd, az esemény apropója a Sargentini-jelentés, a három párt az esemény leírásában úgy fogalmazott "az európai Magyarországért a Sargentini-jelentést megszavazó összes ellenzéki párt" hirdetett tüntetést. Fotó: Horváth Péter Gyula

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!