Pesti Srácok

Kérdezzen Raffay Ernőtől Trianonról, a szabadkőművesekről és a bolsevikokról a Polbeatben! - ÉLŐ 19 órától!

Raffay Ernő történész lesz Stefka István és Huth Gergely mai vendége a Polbeatben. A szabadkőművesek a világon kizárólag Magyarországon lefoglalt és kutatható levéltárát több kötetben feldolgozó Raffay Ernő, sosem volt bátortalan szembefordulni a marxista történelemszemlélet megtörhetetlennek tűnő dogmáival, és nyíltan beszélni a XIX. és XX. századi történelmünk eltussolt részleteiről. A Trianon Társaság és a Trianon Kutató Intézet alapítójával, a Magyarságkutató Intézet munkatársával, a megszokott módon kedden 19 órától beszélgetünk a Polbeatben. Várjuk Önöket a helyszínre, azaz a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, vagy ide a képernyő elé.

Raffay, a rendszerváltás után a Hadtörténeti Múzeum igazgatója, a Károli Gáspár Református Egyetem bölcsészkarának dékánja volt. Neve az Antall- és az első Orbán-kormány idején honvédelmi miniszterként is felmerült, az MDF és az FKGP politikusaként tevékenykedett, de bátor szókimondása miatt, sokszor háttérbe szorították.

E poszt alá beírva most Ön is kérdezhet Raffay Ernőtől, például arról, hogy a bolsevik terror és a szabadkőműves aknamunka nélkül vajon mérsékelhető lett volna-e a száz évvel ezelőtti trianoni országvesztés, vagy miként működik ma a nemzetárulók és történelemhamisítók hálózata, esetleg arról is, hogy véget ért-e a száz év magyar magány, miként azt Orbán Viktor miniszterelnök megfogalmazta?

Polbeat minden kedden este 19 órakor élőben közvetítve a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből (Budapest, II. kerület, Bem rakpart 53., a Margit- híd budai hídfőjénél.)

PestiSracok facebook image

A közvetítést az Itt.Ott TV támogatja. 51 magyar tévécsatorna, bárhol a világon, kötöttségek nélkül! Smart TV-n és mobilon is nézhető!

Az élő közvetítések között a PestiSrácok.hu PS Mozi archív videó riportjai láthatóak!

PESTISRÁCOK.HU produkció

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!