Pesti Srácok

Érettségi és nyelvvizsga helyett alanyi jogon vegyenek fel mindenkit! - Szalai Szabolcs a mai Polbeat vendége (Élő 19:00-tól)

Az érettségi és általában minden, ami oktatásügy ellen lázadó Momentum ifjúsági mozgalmának elnöke, Béres Péter adásunk előtt fél órával mondta le a műsorban való részvételt, azonban ez sem tántoríthat el bennünket attól, hogy a Kelemen Annával közéleti sorozatot forgatni képes Jövő TV főmunkatársát faggassuk az R56 Sörözőben - természetesen zárt ajtók mögött. Kollégáink, Vincze Emília és Szalai Szilárd oktatáspolitikáról, az érettségi eltörléséről és az ingyenes, alanyi jogon járó felsőoktatásról tesznek fel kérdéseket, de a mindent behálózó "független civilekről" és az ellenzék koronavírussal kapcsolatos politikai nyerészkedésről is beszélgetnek majd a Polbeat vendégével.

Polbeat minden kedden este 19 órakor élőben közvetítve a Revolution ’56 Szabadságharcos Sörözőből (Budapest, II. kerület, Bem rakpart 53., a Margit híd budai hídfőjénél).

A közvetítést az Itt.Ott TV támogatja. 51 magyar tévécsatorna, bárhol a világon, kötöttségek nélkül! Smart TV-n és mobilon is nézhető!

Az élő közvetítések között a PestiSrácok.hu PS Mozi archív videóriportjai láthatóak!

PESTISRÁCOK.HU produkció

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.