Pesti Srácok

"A szivárványos lobbi arra törekszik, hogy gyengüljön a civilizáció" – Budaházy Edda és Osváth Zsolt a Polbeatben (PS-videó)

Ezen a héten is folytatódott az egyáltalán nem baráti vita az R56 Sörözőben az éppen zajló Pride-hónapról. Múlt heti vendégünk, Osváth Zsolt vlogger most Budaházy Eddával, a Hozz Világra Még Egy Magyart Mozgalom alapítójával csapott össze. Arról vitáztak, hogy egy meleg pár fel tudna-e nevelni egy gyereket, és ilyen környezetben egészséges emberként tudna-e felnőni az örökbefogadott. Budaházy Edda szerint ez abnormális, és a szivárványos lobbi arra törekszik, hogy gyengüljön a civilizáció. A műsort a PestiSrácok.hu két újságírója, Zelenka Dóra és Dezse Balázs vezették.

Osváth Zsolt kifejtette: egyetért Budaházy Edda mozgalmával és igenis világra kell hozni még egy magyart, viszont ha ezt valaki utána nem tudja vállalni, akkor vannak olyan családok, akiknek biológiai úton nem lehet gyerekük, azok szívesen örökbe fogadnának. A vlogger egyébként azt tervezi párjával, hogy ők is így tesznek majd a jövőben.

Budaházy Edda szerint a vlogger egy torz lencsén keresztül látja a világot, ezért nem tudja megítélni, hogy ez nem a helyes út. Úgy véli, egy homoszexuális párnak nincsen egészséges kapcsolata, így ez nem egészséges környezet a gyerek számára.

A résztvevőknek és a közönség egy részének sikerült azon is összeveszni, hogy az állatvilágban létezik-e homoszexualitás, illetve az egyik állat felneveli-e a másik állat utódját, ha olyanok a körülmények. Egyetértés nem született.

PestiSracok facebook image

Budaházy Edda szerint egy gyereknek fontosak az otthon látott minták, szerepek, ezért abnormális, ha két férfi férfiként és nőként él egy háztartásban, mert ez a gyerekre káros hatással van. Kifejtette: néhány nyugati országban, ahol a szivárványcsaládok népszerűek, ott elszaparodtak a gyermekeket megrontó, illetve bántalmazó esetek, ezek miatt pedig a gyerek jövője is bizonytalanná válik.

Osváth Zsolt szerint mindegy, ha két férfi nevel egy gyereket, mert az örökbefogadott így szerető családba kerülhet, ahelyett, hogy intézetben kellene felnőnie. Úgy véli, meg tudnák teremteni egy gyereknek ugyanazt a közeget, amit egy heteroszexuális pár is megteremtene.

– jegyezte meg Budaházy Edda.

Osváth Zsolt arról is beszélt, hogy fontos neki a magyarság, viszont a jelenlegi Magyarország nem az a közeg, amiben szívesen élne; olyan országot képzel el, ami számára a magyarságot jelenti. A vlogger szerint intelligencia kérdése, hogy az emberek összevesznek-e azon, van-e helye a Városháza épületén a szivárványos zászlónak. Szerinte a jelenlegi Magyarország egy olyan hely, ahol "egy zsák krumpliért szavaznak az emberek".

Budaházy Edda szerint a szivárványos lobbi arra törekszik, hogy gyengüljön a civilizáció. Osváth Zsolt szerint lehet bárhogy gondolkodni, őt viszont nem azért kell utálni, mert vőlegénye van.

Nézze meg a vitát!

Polbeat minden kedden este 19 órakor élőben közvetítve a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőből.

A közvetítést az Itt.Ott TV támogatja. 51 magyar tévécsatorna, bárhol a világon, kötöttségek nélkül! Smart TV-n és mobilon is nézhető!

PESTISRÁCOK.HU produkció

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.