Pesti Srácok

örökbefogadás

„Dizájner gyermekvállalás” – Fogyatékkal élő gyermeket „rendelt” magának egy leszbikus pár az USA-ban

Dezse Balázs Világugar 2024 február 12.
Miközben az ellenzék a gyermekvédelmet – amit papíron soha nem támogattak – éppen politikai haszonszerzésre használja fel, egészen elképesztő történetek látnak napvilágot azokban az országokban, amelyeket éppen ennek az ellenzéknek a szövetségesei vezetnek, és amelyre ezek az emberek ködfátyolos szemmel, jó példaként tekintenek. Történt ugyanis, hogy egy amerikai, fogyatékkal élő (süket) leszbikus házaspár elhatározta, hogy fogyatékkal élő gyermeket(!) szeretne rendelni magának (mesterséges megtermékenyítésből származó örökbefogadásról, vagyis béranyaságról van szó), a saját szórakoztatásukra, de hogy ez ne hangozzon ennyire rettenetesen, a woke sajtó elnevezte a szerintük “bátor” ügyet “dizájner gyermekvállalásnak”. Ha ez most nehezen emészthető, akkor nyugodtan olvassák el még egyszer, vagy inkább elmondom máshogy: egy szivárványos pár szándékosan megnyomorított, majd örökbefogadott egy gyermeket, kizárólag azért, hogy a csecsemő rájuk hasonlítson, és ezzel tönkretették az életét, lényegében pusztán azért, hogy a saját mentális betegségüket és perverziójukat megpróbálták ezzel kielégíteni. Ha még bírják gyomorral, akkor folytatom a részletekkel, és rátérünk arra is, hogy ez hogyan lehetséges anélkül, hogy az emberiség egy emberként lázadjon fel ez ellen.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!