Pesti Srácok

Gy. Németh Erzsébet sztálinista esküje az ország "visszaszerzéséről"; Komjáthi Imre szerint félelemben él a magyar nép (Karantén-vlog)

Beköszöntött az ősz, ezért az ellenzék is új játszóteret keresett, ahol folytathatja víziók és valódi gondolatok nélküli támadását a kormány ellen. Nem szabad lebecsülni őket és legyinteni, hiszen Gyurcsányék a zsigeri gyűlöletet, a kisstílű hergelést már csúcsra járatják, ezzel igyekeznek meggyőzni minél több embert. A Karanténban sokszor beszéltünk már arról, hogy ötletek és tervek nélkül ez a végtelenül egyszerű út marad az ellenzék számára, azonban bíznak a régi kommunista módszerben, miszerint minél tovább sulykolnak valamit, annál jobban fogadják majd az emberek és válik evidenciává a szégyenteljes hazugság. A mestertől tanulva Gy. Németh Erzsébet is erőt gyűjtött és az SZFE "hőseit" biztatva kijelentette, hogy az ő harcuk lesz majd a példa, ahogyan Orbántól visszaszerzik az országot 2022-ben. Nem hagyhattuk ki adásunkból, hogy a vágyvezérelt gondolkodás ismételten teret hódított, a DK ugyanis "tragédiavideót" készített, amelyben összeomló országról delirálnak, Orbánék koronavírussal szembeni dilettantizmusát emlegetik, végül tragédiát jósolnak az egész nemzetnek. Régi jó ismerősünk, a szoci Komjáthi Imre sem szeretett volna lemaradni, ezért ő a félelemben élő magyarokat hívta harcba és a "nem félés" állapotát tűzte ki vörös zászlajára. Akinek hiányzott Bangóné bölcsessége, a mai Karanténban gyógyírt kaphat sebeire, és természetesen azok a fránya budapesti biciklisávok is terítékre kerülnek, hiszen Karácsony Gergely ismét olyan "döntést" hozott, amely tulajdonképpen senkinek sem jó. A mai Karantént egy kis amerikai életképpel zárjuk, hiszen Portlandben szélsőbaloldali csoportok továbbra is belekötnek az élő fába is: elég ahhoz egy amerikai zászló is, hogy vad gyűlölettel támadják meg az autóban ülőket. Nézzék meg videónkat!

A videót készítette: Szabó Gergő és Ragács András

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!