Pesti Srácok

"Kényszer coming outoltatta" politikustársát az exdékás, újabban momentumos Szarvas Koppány Bendegúz

"Kényszer coming outoltatta" politikustársát az exdékás, újabban momentumos Szarvas Koppány Bendegúz

Egy kommentvita hevében leplezte le politikustársa másságát Szarvas Koppány Bendegúz, a DK egykori nagyágyúja mára már momentumos politikussá "nőtte ki" magát és jelenleg a józsefvárosi önkormányzatnál van pihentetve. Az ötlet, hogy ne szerepeljen túl sokat, nem a véletlen műve, emlékezetes, hogy az ominózus lámpavasazásos megjegyzését gigantikus felháborodás övezte, mégsem mondatták le tisztségéről. A momentumost azonban nem olyan fából faragták, hogy simán parkolópályára téve csendben létezne, most éppen egy huszárvágással saját párttársáról nyilatkoztatta ki, hogy a saját neméhez vonzódik. Bár az illető nevét nem említette, csak annak tisztségét hozta nyilvánosságra, az önhatalmú "coming outnak" nem biztos, hogy örül az a bizonyos "alpolgármester"...

Szarvas Koppány Bendegúz Facebook-huszárként nagy előszeretettel veti bele magát vitákba a közösségi oldalakon, ennek meg is látszik az eredménye, hiszen nem először égeti már meg magát. Most például a kommentelések közepette egyik politikustársát leplezte le. Az egyik kommentelő egy Szájer-botránnyal kapcsolatos poszt alatt azt írta, hogy

Szarvas Koppányban ettől úgy felment a pumpa, hogy azt írta rá, fel szokták vállalni és állítása szerint a kommentet író hölgy nyitott ajtókat döntöget.

PestiSracok facebook image

– írta a momentumos józsefvárosi politikus, majd azzal folytatta, hogy "nem lesz az ember öreg korára homokos, legfeljebb addig tart bevallani magának". A posztból nem derül ki, hogy Szarvas Koppány Bendegúz valamelyik momentumos vagy inkább VIII. kerületi alpolgármesterre gondol, a kommentszekcióban várjuk a tippeket!

Mindeközben a DK-s és más baloldali képviselők ma is alig győzték hangoztatni az országgyűlésben, hogy tisztelik a másságot és például Szájer Józsefet sem azért ítélik el, mert egy homoszexuális partyn vett részt.

fotó: Facebook

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!