Pesti Srácok

Közúti baleset részese volt Jakab Péter Budapesten, a PestiSrácok.hu stábja pont a helyszínen járt (Frissítve!)

Közúti baleset részese volt Jakab Péter Budapesten, a PestiSrácok.hu stábja pont a helyszínen járt (Frissítve!)

A PestiSrácok.hu stábja pont belefutott Budapesten, az Árpád hídnál egy közúti balesetet követő helyszínelésbe, és meglepetéssel konstatáltuk, hogy az egyik szereplő Jakab Péter volt, a lopás elleni vakcinát kutató Jobbik elnöke. Jakab láthatóan nem örült stábunknak, ekkor még maszk nélkül mormogta, hogy "kameráznak", a mellette lévő hölgy pedig ugyancsak meglepődött. Bár személyi sérülést nem láttunk, egy mentő is a helyszínen tartózkodott, így csak remélni tudjuk, hogy a balesetnek nem lett sérültje. Annyit lehetett látni, hogy két személyautó ütközött, vélhetően egy erősebb koccanásról volt szó, hiszen csúnyán összetört az elől lévő kocsi hátulja, valamint a hátsó kocsi eleje is, melyet Jakab Péterék vezettek. Azt nem lehet tudni, hogy ki volt a hibás, ráfékeztek-e Jakabékra, vagy ő rohant bele az előtte lévő autóba, de ezt vélhetően majd a rendőrségi eljárás kideríti, ahogy azt is, hogy fogyasztott-e bárki alkoholt, vagy bármilyen tudatmódosító szert. Az esetleges sérülteknek mielőbbi gyógyulást kívánunk, ahogy láttuk, a Jobbik elnöke szerencsére nem sérült meg a balesetben! Úgy tudjuk, nem Jakab Péter vezetett.

Frissítve!

Időközben megkerestük a BRFK kommunikációs osztályát is, tőlük az alábbi választ kaptuk:

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!