Pesti Srácok

Politikai Hobbista Bakos Zoltánnal - évértékelő és liberális médiaterror (VIDEÓ!)

Bakos Zoltán fotós volt a hétfői Politikai Hobbista vendége, aki elmondta, hogyan próbálja meggyőzni a pesterzsébeti piac DK-s látogatóit, hogy nincs chip az oltásban. A piaci sztorik mellett azt is elmagyarázta, hogy miért jár állandóan liberális tévéműsorokba vitatkozni, akkor is, ha hatan vannak ellene. Bakos beszélt a most megjelent könyvéről is, amiben részletesen leírja, hogyan kell küzdeni a liberális médiaterror ellen. A Hobbistában továbbá volt bőven klubrádiózás, karácsonyozás és évértékelés is.

A hétfői Politikai Hobbista első felében Jesziék megpróbálták: lehet-e Bödőcsnél rosszabb Gyurcsány-paródiát készíteni? És még a nigériai Feri is visszatért a képernyőkre, hogy bejelentse: megalakult a lehető legszélesebb, legszínesebb, mindent és mindenkit magába foglaló, Orbán-ellenes összefogás. A Klubrádió helyett már statikus zörej szól a demokraták kedvenc frekvenciáján. Ami önmagában egy nem különösebben izgalmas ügy, tekintve, hogy rengeteget dolgoztak azon, hogy ne legyen frekvenciájuk, ám mióta a liberális sikolyok a mennyeket ostromolják, a Hobbista is kénytelen volt kiröhögni őket. Karácsony viszont nekiállt tarhálni a nyafogás mellett. Kérleli a budapesti cégvezetőket, hogy noha nem kötelező, azért utalják csak el neki a teljes iparűzési adót, különben elzárja a vizet a városban.

A második félidőben Bakos Zoltán fotós ült be a vendégfotelbe, hogy elmesélje, hogyan próbálja meggyőzni a pesterzsébeti piac DK-s látogatóit, hogy nincs chip az oltásban. A különböző konspirációk közül példaként említette:

PestiSracok facebook image

- mesélte nevetve Bakos.

A piaci sztorik mellett azt is elmagyarázta a fotós, miért jár állandóan liberális tévéműsorokba vitatkozni, akkor is, ha hatan vannak ellene. Bakos beszélt a most megjelent könyvéről is, amelyben részletesen leírja, hogyan kell küzdeni a liberális médiaterror ellen. Ne hagyjátok ki!

Ajánljuk még

Éles lőszerek és beütött, csuklyás alakok a tévészékház ostrománál – Császár Attila volt a Polbeat vendége

‎Polbeat 2023 március 11.
Hiába híresztelték az ellenkezőjét, azaz, hogy a 2006. szeptember 18-i tévéostrom idején a Hír TV és a mögötte állók szándékosan irányították a tömegeket, valójában mi oda mentünk, ahol a drámai események zajlottak, még a közvetlen feletteseinkkel sem volt idő egyeztetni róla. Gyűjtöttük az információkat az utca történéseiről, megvolt a technikánk, hogy ország-világ élőben követhesse azokat, tehát (sajnos egyedüliként a magyar médiában) a munkánkat végeztük – mondta a Polbeatben a Nézőpont Intézet Jótollú Magyar Újságíró-díjával frissen kitüntetett Császár Attila, aki az MTVA-nál, a Hír TV-nél és az Echo TV-nél végzett bő három évtizedes riporteri, szerkesztő-műsorvezetői munkájával érdemelte ki a kuratórium elismerését. Huth Gergely a műsorban lejátszotta azt az először a PestiSrácok.hu-n bemutatott, drámai belső rádiófelvételt, amelyen a lángoló tévészékházban minden bizonnyal szándékosan magukra hagyott rendőrök kiabálnak kétségbeesetten. Császár Attila válaszul kifejtette sok év oknyomozó riporteri munkája révén megalkotott teóriáját Gyurcsányék akkori, ördögi tervéről. Stefka István pedig a közös médiaháborús élményeket elevenítette fel "Csaszival", hiszen mindketten megtapasztalták, hogy milyen a sajtószabadság "balliberális" módra, amikor 1994-ben a visszatérő MSZP–SZDSZ-hatalom úgy rúgatta ki őket azonnali hatállyal a Magyar Televízióból, hogy még a hivatalos vezetőváltást sem várták ki.

A patriotizmus maga a lázadás - Lajkó Fanni és Szűcs Gábor a Polbeatben

‎Polbeat 2024 december 16.
A mai világ arról szól, hogy egyáltalán ne legyenek nemzetek, ebben pedig a patriotizmus eszméje maga a lázadás. Nemigen maradt olyan uniós tagállam, ahol annyira hazaszeretők az emberek, mint mi, magyarok. Szerencsések vagyunk, hiszen Nyugat-Európában már kevert a társadalom, s lényegében nincs az embereknek nemzettudata - mondta a Polbeat című műsorunkban Lajkó Fanni, jogász az Alapjogokért Központ elemzője, aki másik vendégünkhöz, Szűcs Gábor jogász-elemzőhöz hasonlóan a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagja. Szűcs Gábor ugyanerről így fogalmazott: nem elég önmagában, ha politikusok állnak ki egy ügy mellett, "nekünk is meg kell mutatni, hogy mi a fontos, mert a mi életünkről van szó". Huth Gergely kérdéseire elhangzott az is: Magyar Péter csak epizódszereplő lehet, előbb-utóbb el fog bukni és ezt ő is érzi.