Pesti Srácok

Anonymus – Így működik a fővárosi ingatlanmutyi jutalékos rendszere (Videó!)

Anonymus – Így működik a fővárosi ingatlanmutyi jutalékos rendszere (Videó!)

Újabb Anonymus-videó került szerkesztőségünk birtokába, amelyen két, a városháza ügyeire rálátással rendelkező személy – egyikük hangja gyanúsan Bajnai Gordonra emlékeztet – arról beszélget, hogy hogyan is működik a „jutalékos rendszer”, amelyről már korábban közzétett egy videót a maszkos alak. A történet újabb felvonásában vélhetően Bajnai magyarázza el egy érdeklődőnek, hogy a fővárosi, hatpárti koalíció körül még a korrupciót sem egyszerű üzemeltetni, ugyanis mindig van egy másik „cápa”, aki szintén jutalékot kér a lehetséges „üzletekből”.

Igazi maffiahálózat szállta meg a budapesti városházát, amelyet immáron egy sor hangfelvétel bizonyít. Korábban Anonymus nyilvánosságra hozta, hogy Bajnai Gordon emberei üzemeltethetik a fővárosi korrupciós hálózat „jutalékos” rendszerét, majd arról is beszámolt a maszkos alak, hogy Bajnai személyesen ismeri a városháza eladásának feltételezett szereplőit. Legújabb videójában pedig most Anonymus bemutatja, hogyan is működik pontosan az a maffiamódszer, amivel a dolgokat intézik a városházán.

Az újabb hangfelvételen egy gyanúsan Bajnai Gordonra emlékeztető személy arról beszél egy érdeklődőnek, hogy a hatpárti koalíció még a korrupciót is nehézkesen tudja üzemeltetni– nemhogy a várost –, hiszen a sok pártból sokan szeretnének „közvetítőként” funkcionálni, ha megszimatolnak egy üzletet.

PestiSracok facebook image

– hangzott el a felvételen.

A kérdező fél erre visszakérdez, utalva arra, hogy Tordai Csaba, Karácsony nem hivatalos jogi tanácsadója tud-e segítséget nyújtani abban, hogy a „jelentkezőket” összefogja annak érdekében, hogy ne kelljen olyan sok szereplővel tárgyalnia a vevőnek. A kérdező azt is sérelmezi, hogy a sok közvetítő miatt az ár is drágulhat, mire – feltételezhetően – Bajnai azt válaszolja, hogy nem tudja garantálni ezt a segítséget. Vagyis egyrészt megerősíti, hogy Karácsony jogi tanácsadója szerves része a közvagyon kiárusításának, másrészt azt is aláhúzza, hogy gyakorlatilag képtelenség megzabolázni a hatpárti koalíció „cápáit”, akik mind jutalékot remélnek az egyes ügyekből.

– fogalmazott megjegyezve, rengeteg cápa úszkál abban a tóban.

Forrás, fotó, videó: Anonymus

Ajánljuk még

Így árulták el az 1956-os szabadságharcot és a magyar rendszerváltozást az amerikaiak - Molnár Tamás a Polbeatben (videó)

‎Polbeat 2022 október 23.
Százmillió halott van a kommunizmus mögött, kivel akartok ti kiegyezni? - Molnár Tamás képzőművész és antikommunista ellenálló, a 2006. őszi tüntetések szóvivőjének elhíresült mondata ez, aki a Polbeat legutóbbi felvételén Huth Gergellyel és Stefka Istvánnal beszélgetve döntött le egy sor tabu(témát), amikor közösen felelevenítettük azt, hogy az amerikaiak hogyan árulták el 1956-ot, majd a magyar rendszerváltozást is, hiszen akkor is és a nyolcvanas évek végén is kiegyeztek a Szovjetunióval.

Éles lőszerek és beütött, csuklyás alakok a tévészékház ostrománál – Császár Attila volt a Polbeat vendége

‎Polbeat 2023 március 11.
Hiába híresztelték az ellenkezőjét, azaz, hogy a 2006. szeptember 18-i tévéostrom idején a Hír TV és a mögötte állók szándékosan irányították a tömegeket, valójában mi oda mentünk, ahol a drámai események zajlottak, még a közvetlen feletteseinkkel sem volt idő egyeztetni róla. Gyűjtöttük az információkat az utca történéseiről, megvolt a technikánk, hogy ország-világ élőben követhesse azokat, tehát (sajnos egyedüliként a magyar médiában) a munkánkat végeztük – mondta a Polbeatben a Nézőpont Intézet Jótollú Magyar Újságíró-díjával frissen kitüntetett Császár Attila, aki az MTVA-nál, a Hír TV-nél és az Echo TV-nél végzett bő három évtizedes riporteri, szerkesztő-műsorvezetői munkájával érdemelte ki a kuratórium elismerését. Huth Gergely a műsorban lejátszotta azt az először a PestiSrácok.hu-n bemutatott, drámai belső rádiófelvételt, amelyen a lángoló tévészékházban minden bizonnyal szándékosan magukra hagyott rendőrök kiabálnak kétségbeesetten. Császár Attila válaszul kifejtette sok év oknyomozó riporteri munkája révén megalkotott teóriáját Gyurcsányék akkori, ördögi tervéről. Stefka István pedig a közös médiaháborús élményeket elevenítette fel "Csaszival", hiszen mindketten megtapasztalták, hogy milyen a sajtószabadság "balliberális" módra, amikor 1994-ben a visszatérő MSZP–SZDSZ-hatalom úgy rúgatta ki őket azonnali hatállyal a Magyar Televízióból, hogy még a hivatalos vezetőváltást sem várták ki.